Kadet GSI 2.0 16v

Kadet GSI 2.0 16v

Član
g0go je napisao(la):
Buraz moj, neka je sa srecom. I bolje da je vozen tako, nego da ga je neki na stangasu vozao i zacepio. Vjerujem da ide kako treba, samo mu osnovne stvari sredi radi odrzavanja i miran. Jos jednom KADILAK VRH!

hvala legendo ;) pa dok se malo oporavim od finansijske krize bice radova na njemu,,mada ja to nepostam ovde sve sto radim na autu,mrsko mi slikavati ,,najgore je sto ide mi sad registracija pa se valja sabrat hehehe :cool:
 
Član
Pa Šurda nek je sa srećom i puno pređenih kilometara , abd da ga vidimo sad u nedelju na okupljanju u Koksari u 16h ako si voljan doći ;) Svaka riječ za ovo auto je previše , znači savršen jedini momak kojeg ja poznajem da toliko voli GSI i opel ;)
 
Član
Čestitam kolega puno sreće i sretnih kilometara sa novim autom da budes sretan i zadovoljan i da te Bog čuva sve najbolje pozz;);)
 
Član
Maestral je napisao(la):
Pa Šurda nek je sa srećom i puno pređenih kilometara , abd da ga vidimo sad u nedelju na okupljanju u Koksari u 16h ako si voljan doći ;) Svaka riječ za ovo auto je previše , znači savršen jedini momak kojeg ja poznajem da toliko voli GSI i opel ;)

eeheheheheh hvala buraz :cool: pa eto neznam da li cu doci,,dok vidim sa ovim svojim klubskim kolegama..ii ako nebude snijega ;) GESARA FAN :lol:

dzenogti je napisao(la):
Čestitam kolega puno sreće i sretnih kilometara sa novim autom da budes sretan i zadovoljan i da te Bog čuva sve najbolje pozz;);)

hvala druze ,,nadam se samo da me motor nece izdavat ovo ostalo manje vise ;)
 
Član
shurda je napisao(la):
Maestral je napisao(la):
Pa Šurda nek je sa srećom i puno pređenih kilometara , abd da ga vidimo sad u nedelju na okupljanju u Koksari u 16h ako si voljan doći ;) Svaka riječ za ovo auto je previše , znači savršen jedini momak kojeg ja poznajem da toliko voli GSI i opel ;)

eeheheheheh hvala buraz :cool: pa eto neznam da li cu doci,,dok vidim sa ovim svojim klubskim kolegama..ii ako nebude snijega ;) GESARA FAN :lol:

dzenogti je napisao(la):
Čestitam kolega puno sreće i sretnih kilometara sa novim autom da budes sretan i zadovoljan i da te Bog čuva sve najbolje pozz;);)

hvala druze ,,nadam se samo da me motor nece izdavat ovo ostalo manje vise ;)


:123:
Ajd vidjet ćemo ako bude loše vrijeme ništa od toga ;)
 
Član
uco_opc je napisao(la):
Cestitam drug da se navozas i da nas ima sto vise ovih 16V :cool::cool::cool::cool: da je sa srecom :D

hvala legendo stara ;) ma sve vecinom getace,,g60,vr6,,,bas mi je drago sto si ostavio svoju 16-ku :123:;)

Japi je napisao(la):
Cestitam shurda puno sreće i sretnih kilometara sa novim autom
:cool: :cool: :cool:

hvala puno druze :cool:
 
Top