Kadet GSI 2.0 16v

Kadet GSI 2.0 16v

Član
Extra GSI , bolji od prethodnog ;) , nema ga na TK :icon_smile: , puno sreće i pređenih kilometara :lol:
 
Član
NuLE_BMW je napisao(la):
Extra GSI , bolji od prethodnog ;) , nema ga na TK :icon_smile: , puno sreće i pređenih kilometara :lol:

hvala druze,,mada je bolji uzivo,,,losa kamera jbg a i pred kraj dana slikano ;)
 
Član
evo da i ja malo nesto napisem u vezi kadje nista dobro ali eto bitno je da se desava :lol:,,uglavnom radjena je glava kompletna u inter autu ..sve komplet izaslo 200km(moralo se,,uglavnom zupcasti preskocio ventli posavijani itd i tome sl.),,taman sto je uradjeno sve,,vozao jedno vrijeme i neku noc udarim naprijed,, sletim u kanal i sreca nista osim karambolke i veznog lima nije osteceno ;)
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
baksuze jedan, kupi sebi dvicu dizela i smiri se :lol::lol::lol:

ma nebi je dzaba hahahahha :lol: salim se,,ma nezz sve me nesto hoce u zadnje vrijeme jbg :icon_biggrin:
 
Član
Start je napisao(la):
aaaaaa :/,ma ne diraj nista,sad je laksi,samo gas ;)

pa bi ja druze al kako sa policijom naci dogovor,,jer ko fol nije teh. ispravan ako nema karambolke,,mislim nigdje logike al eto ;)
 
Član
passatljuti je napisao(la):
ima li sta novo na kadji
cujem zehro razvalio branik

trenutno nista,,sutra se mjenja kineticki lijevi i disk plocice i opet mi se desava trokiranje kako sam ovo uradio glavu kompletnu,,kad dam pun gas zatrokira pa prokine i tako stalno,ako nenastimam ni ovog def se rjesavam c20xe-a abd na ljeto

zehro jest razvalio branik,,al bice radova novih na cliu
 
Član
Drugar ima calibru isto c20xe, ni on ne uspeva da ga nastima , trokira ne ide pa ide, kad se potegnemo ostavim ga nekad 5 duzina nekad 3 duzine, a nekad 10 duzina... Mozda jesu dobri ti motori, njegov je presao 409 000 po satu mozda je to i vise, ali jednostavno je mnogo tesko naci ispravnog ili ga radi od nule ili prodaj pa nadji nesto mladje ;)
 
Član
dellas je napisao(la):
Drugar ima calibru isto c20xe, ni on ne uspeva da ga nastima , trokira ne ide pa ide, kad se potegnemo ostavim ga nekad 5 duzina nekad 3 duzine, a nekad 10 duzina... Mozda jesu dobri ti motori, njegov je presao 409 000 po satu mozda je to i vise, ali jednostavno je mnogo tesko naci ispravnog ili ga radi od nule ili prodaj pa nadji nesto mladje ;)

neznam il sam ja baksuz pa naletim na takve izradjene il je do ishabanosti pa samo sxe ceka kad ce koji dio zakazat..ugl ako nemognem ni ovo rjesit def. cu se rijesit c20xe motora,al kadet ce ostati pa vjerovatnoo ubacivanje nekog drugog motora,,v6 aBd :icon_smile:
 
Top