Kad mogu ptice mogu i vozaci dvice (pjehane)

Kad mogu ptice mogu i vozaci dvice (pjehane)

Kako onda objasnjavas da prijatelj sa bmw 320d nije mogao proci poslije mene, nego su mu morali izvaditi iz auspuha sondu,a kod mene normalno bila u auspuhu.Inace auto mi ne cadi.Sad sam pogledao sliku papira nije 0.037,nego je 0.07,mada mislim da to nije co2,vec nesto drugo.Bas sad u povratku kuci ide ispred mene e30 324d,bukvalno mu ne vidis tablicu od dima,to treba zabraniti :D
 
Kako onda objasnjavas da prijatelj sa bmw 320d nije mogao proci poslije mene, nego su mu morali izvaditi iz auspuha sondu,a kod mene normalno bila u auspuhu.Inace auto mi ne cadi.Sad sam pogledao sliku papira nije 0.037,nego je 0.07,mada mislim da to nije co2,vec nesto drugo.Bas sad u povratku kuci ide ispred mene e30 324d,bukvalno mu ne vidis tablicu od dima,to treba zabraniti :D
E30 ispred fisa u Halilovicima, parkiran, bijele boje, dizel nezz koji motor auspuh po nevolji okrenut prema gore, od auspuha do spojlera crno sve okolo se bijeli opran al taj dio crn sav. Nisam ponjeo tel da slikam ali katastofa.
 
PETICIJA ZA ZABRANU VOŽNJE E30 :d
Nije peticija licno e30 i e46 po meni najbolju liniju imaju sto se meni svidja, ali brate neispravan motor ili ako kao na dvici postoji mogucnost odvrtanja bospumpe pa da samo vise cadi to je budalastina. Al najgore je sto takvi misle da su brzi, a brzi su samo zato sto svako prikoci kad krenu da prave oblak. Licno vozam 2 td i cadi samo u prvoj kad se malo jace krene i to neutralna boja a ne crna. Redovno odrzavanje i nema brige doduse jest radjeno osvjezenje iz razloga da se produzi vijek motora. Al vidim danas je vecini normalno da iza izbacuje crn dim sto vise crno to ih lozi. Valjda ljudi umisle nitro xD
 
Super Moderator
Kako onda objasnjavas da prijatelj sa bmw 320d nije mogao proci poslije mene, nego su mu morali izvaditi iz auspuha sondu,a kod mene normalno bila u auspuhu.Inace auto mi ne cadi.Sad sam pogledao sliku papira nije 0.037,nego je 0.07,mada mislim da to nije co2,vec nesto drugo.Bas sad u povratku kuci ide ispred mene e30 324d,bukvalno mu ne vidis tablicu od dima,to treba zabraniti :D

a to sto ti je mjerio je vjerovatno zacrnjenje
 
Član
Ma fiat je to :) on strogo ispusta oksigen iza. Ja gledo kod nas stave kesu pa pune da imaju za ronioce :D
 
Član
Jaa mislim da ima dvica koje bolje rade i ocuvane su od dosta novijih auta,gledam golfovi 3,4 passati novije generacije trose ložu i bas se vidi i osjeti kad ga cjepne..moje misljenje je provjera goriva u autu i provjera co2 do neke granice a to se moze smanjiti na svakom autu koje se redovno odrzava.
 
Top