K auto do 7000 -8000 KM

K auto do 7000 -8000 KM

pioneer_09 je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Jeste zapeli vise za GTI TDI ... ccc imal i jedno drugo auto u svojetu :)

ima golf dvojka 1.6 dizel... ide samo tako a ne trosi nista:D

Ne ide a trosi :D, de nek ti taj covjek kaze pasel mu malo auto, sta hoce ustvari od auta, da li je porodicni covjek itd... tesko je ovako nagadjati...
 
Član
Biće od mog starog Fabia 2001. 1.9 SDI na prodaju uskoro, 2 ruka, kupio je on od rođaka kad je bila stara 2 godine, ako ga zanima javi :D
 
Član
Schumi je napisao(la):
Biće od mog starog Fabia 2001. 1.9 SDI na prodaju uskoro, 2 ruka, kupio je on od rođaka kad je bila stara 2 godine, ako ga zanima javi :D

gdje se nalazis ti druze, ovaj covjek je iz mostara
 
Član
ja jucer kupio astru,2000 godiste 1,7dti,skoro svu opremu ima za 7600KM...doduse,covjeku zapelo,pa je dao jeftinije,al mogu se naci do 8000-8500 poprilicno opremljene...55kW motor,vozas se za cenera dok ti se ne zanesvjesti :lol: sala,fin motorcic,onako lijen iz nizih obrtaja,al po fabrickim podacima uzme 6,2 litra gradske,otvorene 4,1...od tog golfa je udobnija,nemas pojma koliko...
 

MTR

Član
edoze je napisao(la):
ja jucer kupio astru,2000 godiste 1,7dti,skoro svu opremu ima za 7600KM...doduse,covjeku zapelo,pa je dao jeftinije,al mogu se naci do 8000-8500 poprilicno opremljene...55kW motor,vozas se za cenera dok ti se ne zanesvjesti :lol: sala,fin motorcic,onako lijen iz nizih obrtaja,al po fabrickim podacima uzme 6,2 litra gradske,otvorene 4,1...od tog golfa je udobnija,nemas pojma koliko...

zipa na turbinu :D
 
Član
MTR je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ja jucer kupio astru,2000 godiste 1,7dti,skoro svu opremu ima za 7600KM...doduse,covjeku zapelo,pa je dao jeftinije,al mogu se naci do 8000-8500 poprilicno opremljene...55kW motor,vozas se za cenera dok ti se ne zanesvjesti :lol: sala,fin motorcic,onako lijen iz nizih obrtaja,al po fabrickim podacima uzme 6,2 litra gradske,otvorene 4,1...od tog golfa je udobnija,nemas pojma koliko...

zipa na turbinu :D

sta joj bidne? :D
ne pusi dim,nikakav
malo crnog izbacila tek kad sam je otisao pogledat,al sam je zavrtio u 5000rpm
radila malo na leru kad je covjek dovezao,i onda je stisnem,sve ok poslije toga,ne baca nsita
 
Super Moderator
jesu cijene napucane svih ovih auta sto ste poslali momku
ovaj za tricu trazi skoro 8000 a moj jaran cetvorku 1.6, 2000 ili 2001 godiste prodavao za 7000... jest da je malo vise presla al brate cvrka je cvrka, a pored nje imao TDI 4motion nju dao isto za oko 9000....
malo potrazite nemojte odma vidite jedno auto i evo ga joj jes dobar...
 
Član
Ma sad se mogu spustati cene dosta, jer ljudima trebaju pare,a svi nude neke zamene. Ko ima kes pare moze da bira;)
 
Top