K auto do 7000 -8000 KM

K auto do 7000 -8000 KM

Član
MTR je napisao(la):
Gtr_R35 je napisao(la):
88 postova da se auto kupi ? :icon_confused:

pa sta si konto' nije ovo Amerika brate , ja za dvicu dobio 20 metara drva , da naglasim ispilana , iscjepana i slozena :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
aahahahah :lol::lol::lol::lol:

pa dobro neki nisu sposobni kao mi bosanamerikanci :D:D:lol::lol:
 
Član
superman je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/575143/alfa-1-9jtd-156/#sta=slike
sad kakvo je održavanje
ili http://www.bhtuning.com/seat-ibiza-t-40713.html

e vala ne bi ovu alfu...malo prati koja auta ostaju u defektu pored puta....u 40% slucajeva sto sam ja vidio bila je bas ova 156 :D:D
 
Član
ja nisam nikad vidio alfu da je stala
mada nisam vidio ni servis,a po prici koja se vrti po netu,ne izlaze iz servisa...al isto tako i golf trosi 2 litra kad mu dusu vadis,pa sad,jel tome vjerovat... :lol:
uglavnom,nijedno auto ne nudi vise nego te alfe,za svoju cijenu...koliko ja znam,mana su im 2,4jtd motori sa 100kW,slicno kao audijev 2,5tdi sa 110kW
2,4jtd sa 103kW je ok,dok je 1,9 extra...procitao sam tone tekstova jer sam jedno vrijeme bio zagrijan za lybru i ovu alfu...uglavnom,naprijed se brzo rasklapaju...al da su perverzija izgledom,jesu,pogotovo karavani :D
stari se pita vise nego ja,inace bih sad vozikao ovakvu alfu :D
 
Član
fahro je napisao(la):
Pežo 406! Da sam imao keša onoliko koliko me mazda koštala u zamjeni uzeo bih samo to auto, ljepšu i gotivniju limuzinu za te pare nećeš naći

Potpis, 2.0HDi i mirna ti glava ;)
 

MTR

Član
Edo u pravu si , jaran mi ima Lybru sa 1,9 JTD-om , nikad nikakvih problema , a oprema bog te ko u genshera , Bose , klimatronic,bord , 8 airbaga , koza , sve grijano , alu felge ...... i to sve za 8-9000 , jos 2002 godina , i ko kaze da se kvare , haj ne lupajte , ne kvare se nego levati ne znaju na njima obican servis uradit i ne trpe ove Turske i Kineske zamjenske dijelove.
 
Član
Drug kupis Stila 1.9 JTD 2003 godinu , mozes naci za nekih 8500 , sa mnogo opreme a JTD motor je kao sto su vec rekli predobar.
 
Top