K auto do 7000 -8000 KM

K auto do 7000 -8000 KM

Član
ljudi auto do 7-8 hiljada KM izgleda da mu je favorit golf 3 ali sve sto mislite da valja postavite ili ponudite, hvala ;)
 
Član
ja sam to prvo rekao jer je i ja imam al eto sto vidite po oglasima ili neko od vas prodaje neka postavi .... i jos nesto pozeljno je da je DIZEL :D
 
BHT Ovisnik
za te novce mozes fino auto uzeti,sada zavisi koliko si spreman dati za odrzavanje,mozes kupiti jako lijep bmw e34 npr. 525 tds ako oces diesela il 2.5+ lpg i miran si,zatim audi C4,bmw e36,tipa 325tds ili 2.0i, to su moji favoriti u tom cjenovnom rangu,sad samo koliko si spreman za odravanje,skuplji od golfa jesu,al se nikako nemogu mjeriti s golfom
 
Član
druze slazem se sa tobom potpuno ali mislim da je on vise zainteresovan za auta tipa golfa,astre odnosno sto smo vec gore spomenuli jer je covjek ozbiljniji i nije mu bitna snaga ni izgled nego nesto isplativo ( NE isplativo u smislu da ga moze prodati za iste pare) nego bas to odrzavanje i potrosnja
 
BHT Ovisnik
aha,mislio sam sebi uzimas,na tom mjestu bih trazio astru kakvu,mislim da s emoze naci 1.7 dti,ipak je malo novija i prije ces je naci s klimom
 
Član
Ima u ponudi Astra,crvena boja,benzinka...detalje mogu provjeriti ako te zanima...i BTW cijena je cini mi se 7200Km
 
Član
gledao sam golfova 4ki po 8-9k mozda bi se mogao naletit neki...al opet ti je to skupo za odrzavati za razliku od trice....
dobra trica je isto dobar izbor za nekih 6-7 k se moze mislim uzeti da valja...ili GTI za manje i merak :)
 
Član
ArminM je napisao(la):
edoze je napisao(la):
drug prodaje dobru e36-icu 2,0 24v 95 godina,zainteresovan?cijeni je 8000,moglo bi malo nize

i to isplativo:icon_question:

trebas provozat bmwa pa onda nesto pricat
cijena im je tu negdje,regan je prije mjesec-dva,mislim da bi ga dao za 7k
golf trica je za njega sepet,i ne spominjem vw bez razloga,nego se na prvoj stranici vrti prica o trici
nego drug,ak si zainteresovan da nabacim link?
 
Top