K auto do 7000 -8000 KM

K auto do 7000 -8000 KM

Član
Andele: Postaješ zamoran sa tim stilom. Vozao si dvicu, a od kada si je prodao (slupao) ne prestaješ žugati po golfu i vw-u. Ohladi malo. Rečeno je da se kupuje auto za starijeg čovjeka, a ti mu preporučuješ gti ili ne znam ni ja šta više. Kakav stilo? Poznato da se nije baš najbolje pokazao što se tiče pouzdanosti. Ne samo kod nas nego posvuda. Ako ćemo biti realni, puno je skuplji za održavanje od jednog golfa 3. Stilo ima svoje kupce, slabo drži cijenu i to mu je prednost pri kupovini. No sigurno nije za starijeg čovjeka kojemu je na prvom mjestu jeftino održavanje i mala potrošnja.
 

MTR

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Andele: Postaješ zamoran sa tim stilom. Vozao si dvicu, a od kada si je prodao (slupao) ne prestaješ žugati po golfu i vw-u. Ohladi malo. Rečeno je da se kupuje auto za starijeg čovjeka, a ti mu preporučuješ gti ili ne znam ni ja šta više. Kakav stilo? Poznato da se nije baš najbolje pokazao što se tiče pouzdanosti. Ne samo kod nas nego posvuda. Ako ćemo biti realni, puno je skuplji za održavanje od jednog golfa 3. Stilo ima svoje kupce, slabo drži cijenu i to mu je prednost pri kupovini. No sigurno nije za starijeg čovjeka kojemu je na prvom mjestu jeftino održavanje i mala potrošnja.

tu si negdje sa Stilom , Bravo / Brava je bila solidnija posebno ona sa 1,6 16V , a oko potrosnje i odrzavanja dalje od Golfera nema , sad sam se i ja uvjerio , ova cvrka sto je sad kod mene za 50 KM nafte prelazi preko 550 kilometara i jos malo ostane sto je za mene nevjerovatno
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Andele: Postaješ zamoran sa tim stilom. Vozao si dvicu, a od kada si je prodao (slupao) ne prestaješ žugati po golfu i vw-u. Ohladi malo. Rečeno je da se kupuje auto za starijeg čovjeka, a ti mu preporučuješ gti ili ne znam ni ja šta više. Kakav stilo? Poznato da se nije baš najbolje pokazao što se tiče pouzdanosti. Ne samo kod nas nego posvuda. Ako ćemo biti realni, puno je skuplji za održavanje od jednog golfa 3. Stilo ima svoje kupce, slabo drži cijenu i to mu je prednost pri kupovini. No sigurno nije za starijeg čovjeka kojemu je na prvom mjestu jeftino održavanje i mala potrošnja.

zamoran sa stilom :) nije istina nego sam tek prije koji sat konkretno napisao za ovog stila nakon sto sam vidio da je col3 postavio....
a nisam ja nikad rekao da je golf krs ili da nevalja tak da ni to nije tacno, nego da ima visoku cijenu tj. da 'nevalja' u odnosu na cijenu, sto je ocito...posebno dvica koja i jest katastrofa za te pare koliko kosta, a to tvrdim bas zato sto sam je imao...
sacekajmo covjeka pa nek kaze sta je odlucio ;)
a isto mislim da je bolje da uzme neko mladje auto ako vec ima novac za njega...
 
Covjeku najvise odgovara golf 3 kao sto je spomnuto, sto se odrzavanja tice, i kvarova, isplativ je dosta, kod nas drzi cijenu, tako da za neko vrijeme nece puno izgubiti.. Sto se mene tice, ja ne bi dao te pare, za troju do nekih 6000 dizela i nekako, jest da za te pare mozes naci jeftinije auto, sve zavisi sta hoces. Ako hoces bas malo auto a novije imas Citroen Saxo, mene moj izasao oko 7000, dizel, 2002 godiste, odrzavanje nije skupo, svaka prodavnica dijelova ima sta ti treba, ne moras ganjati samo originalne i na ovlastenim servisima! No da ne duzim.. Sto se stila tice kojeg "fale", ja sam se bio zagrijao, dok nisam sjeo sa komsijom koji ga ima, u kratko, odustao sam od kupovine, covjek mi je rek'o da klete dan kad ga je kupio. Kvarovi su ne normalno skupi, o jeftinom odrzavanju ni rijeci, pocevsi od ulja koje moras sipati orginalno, koje je skupo, kvarovi skupi. Radio sam u firmi koja u sklopu je bila ovlasteni prodajni salon i servis Fiat, Alfa Romeo i Lancia, i vidio sam cijene zamjenskih dijelova, tako da o jeftinom odrzavanju nema govora.. Ja imam dva francuza kod kuce, i dosta smo zadovoljni, da ne bude svasta, imam i radnickog golfa 2, dosta pouzdano auto, ne moze se unistit haha! Znaci moja preporuka neki Clio, Saxo, 106/206 za te pare se moze naci dosta mlado a pouzdano auto...
 
Član
nisam pratio temu, ali evo na upad:

Seat ibiza cupra, 1.8t 20v

Mislim da ima oglas jos ubijek na bht!
 
Član
stallion je napisao(la):
nisam pratio temu, ali evo na upad:

Seat ibiza cupra, 1.8t 20v

Mislim da ima oglas jos ubijek na bht!

bolje da se nisi javljao,vidi sta covjek trazi,,nije cijena ona koja je presudna u ovom slucaju,auto treba starijem covjeku,kojem je ekonomicnost na prvom mjestu,,koji ce mu klinac cupra:icon_rolleyes:
 
Član
ArminM je napisao(la):
stallion je napisao(la):
nisam pratio temu, ali evo na upad:

Seat ibiza cupra, 1.8t 20v

Mislim da ima oglas jos ubijek na bht!

bolje da se nisi javljao,vidi sta covjek trazi,,nije cijena ona koja je presudna u ovom slucaju,auto treba starijem covjeku,kojem je ekonomicnost na prvom mjestu,,koji ce mu klinac cupra:icon_rolleyes:

Da se tacka malo...sss getacama...:lol::D
 
Član
MTR je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Andele: Postaješ zamoran sa tim stilom. Vozao si dvicu, a od kada si je prodao (slupao) ne prestaješ žugati po golfu i vw-u. Ohladi malo. Rečeno je da se kupuje auto za starijeg čovjeka, a ti mu preporučuješ gti ili ne znam ni ja šta više. Kakav stilo? Poznato da se nije baš najbolje pokazao što se tiče pouzdanosti. Ne samo kod nas nego posvuda. Ako ćemo biti realni, puno je skuplji za održavanje od jednog golfa 3. Stilo ima svoje kupce, slabo drži cijenu i to mu je prednost pri kupovini. No sigurno nije za starijeg čovjeka kojemu je na prvom mjestu jeftino održavanje i mala potrošnja.

tu si negdje sa Stilom , Bravo / Brava je bila solidnija posebno ona sa 1,6 16V , a oko potrosnje i odrzavanja dalje od Golfera nema , sad sam se i ja uvjerio , ova cvrka sto je sad kod mene za 50 KM nafte prelazi preko 550 kilometara i jos malo ostane sto je za mene nevjerovatno

trosi ti 4,5 i jos malo ostane ????????
 
Član
joj koje sve sve gluposti napisase u temi procitao sam od 1 posta sve...

stariji covjek kupuje auto i prvenstveno dizela oni pisu o nekim 1.8 16v i sta ti ja znam cemu...
i standardna prica odnosno pocetak prepucavanja izmedju vozaca fijata i golfasa..
jebo i golfa i fijata auto ko auto...nek ide i to je to

stavite covjeku kakav realan oglas i to je to...a ne prica ovo je bolje ,ovo je ovako ,ono onako...
 
Član
Moja preporuka Citroen Xsara 1.9D 01/02.g.p ,lijep , udopan i prilično povoljan auto za održavat (klasični saug dizel motor ,nema turba ,plivajućeg zamajca i ostalih zajebancija) Može popit i lože i plavog dizela. Po meni idealno vozilo,posebno za starije ljude ,ekonomičan i udoban, đeš dalje;)
 
Član
Evo na piku ima trica gti-tdi 7800km.......pa neka vidi...pozz
http://www.pik.ba/artikal/576575/golf-3-tdi-gti-edition/
 
Član
hahahaha ljudi oraspolozili ste me, svega se nacitah cupra 1.8 t hhahaha mislim ok nije momak pratio kao ni jos par njih al nebitno :D

ovako meni je govorio za golf 3 i astru medjutim sad mi kaze da razmislja da uvuce iz njem. astru g ili oktaviu tamo 2003-04 i predpostavljam da mu je budzet malo veci cim to razmislja jer za te pare mozda moze naci oktaviu (za koju mislim da je zagrijan) ali carina i porez kad se plati to je vise od onih 7-8 milja koje je na pocetku spomenuo, pa me interesuje sta vi mislite o ovome i za koliko se moze naci oktavia tog godista ? Da li je to uopste pametno jer te jeftinije oktavije su cini mi se pregazene, mada mi se cini da je onaj 1.9 tdi vjecan :D

HVALA SVIMA NA DOSADASNJIM SAVJETIM POPRAVILI STE MI NOC :D
 
Tu Octaviu sto bi uvezao, mogao bi i ovdje naci bolju za iste pare. Ne isplati se to, bar po meni, radije nek pogleda, ovdje, mada ce slabo sta naci da je jeftino. Za pare ove sto sam ja nasao moze i Daciu Sandero kupiti sebi, a to je ipak novo auto :)

http://www.pik.ba/artikal/536394/skoda-octavia/
 

MTR

Član
niksa je napisao(la):
MTR je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Andele: Postaješ zamoran sa tim stilom. Vozao si dvicu, a od kada si je prodao (slupao) ne prestaješ žugati po golfu i vw-u. Ohladi malo. Rečeno je da se kupuje auto za starijeg čovjeka, a ti mu preporučuješ gti ili ne znam ni ja šta više. Kakav stilo? Poznato da se nije baš najbolje pokazao što se tiče pouzdanosti. Ne samo kod nas nego posvuda. Ako ćemo biti realni, puno je skuplji za održavanje od jednog golfa 3. Stilo ima svoje kupce, slabo drži cijenu i to mu je prednost pri kupovini. No sigurno nije za starijeg čovjeka kojemu je na prvom mjestu jeftino održavanje i mala potrošnja.

tu si negdje sa Stilom , Bravo / Brava je bila solidnija posebno ona sa 1,6 16V , a oko potrosnje i odrzavanja dalje od Golfera nema , sad sam se i ja uvjerio , ova cvrka sto je sad kod mene za 50 KM nafte prelazi preko 550 kilometara i jos malo ostane sto je za mene nevjerovatno

trosi ti 4,5 i jos malo ostane ????????

ne kontam te , sta je cudno ?
 
Top