Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: R.I.P :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
neka mu allah podari lijepi dzenet...:icon_sad::icon_cry:ugasen je jos jedan mladi zivot... :(((
moj kolega (njegov otac) jos kada sam njega cuo danas......
 
Član
Naravno da nije kriv al ovo nije trebalo da se desi njemu on je previse dobar za nesto ovakvo,mnogo ce mi ne dostajat taj momak nmg da vjerujem citav dan mi se vrte slike njegove i razne pizdarije po gradu nmg vjerovat da ga nema ZALOSNO!

Nek mu je vjecni rahmet dusi R.I.P.

:icon_sad:
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Jedan od komentara sa avazovog portala

Draga Gospodo,momak mozda jeste ¨nocni trkac¨,ali sinoc nije divljao po cesti,vec je kompletnu saobracajnu nesrecu skrivio Vozac Zelenog Hyundaija,svojim sam ocima gledao sta se dogadjalo,bio sam par metara iza njih te sam ja pozvao policiju i hitnu pomoc,I MOLIM VAS LIJEPO NEMOJTE SIRITI DEZINFORMACIJE I GLUPE PRICE,toliko od mene,Veliko Hvala... ...

evo gledam Avaz izbrisali su ovaj post. a taj post je napisao moj drug momku krivo sto neki pricaju i osudzuju a zaista neznaju ....
 
Član
Avaz su jedna govna najobicnija!
Jutros naslov u novinama poginuo gradski trkac!

Ljudi ovo nije posteno,blate momka ni kriva ni duzna! Treba ovo istjerati da se sazna prava istina i da odgovara onaj ko je skrivio ovo sve!
 
Član
hari. je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Jedan od komentara sa avazovog portala

Draga Gospodo,momak mozda jeste ¨nocni trkac¨,ali sinoc nije divljao po cesti,vec je kompletnu saobracajnu nesrecu skrivio Vozac Zelenog Hyundaija,svojim sam ocima gledao sta se dogadjalo,bio sam par metara iza njih te sam ja pozvao policiju i hitnu pomoc,I MOLIM VAS LIJEPO NEMOJTE SIRITI DEZINFORMACIJE I GLUPE PRICE,toliko od mene,Veliko Hvala... ...

evo gledam Avaz izbrisali su ovaj post. a taj post je napisao moj drug momku krivo sto neki pricaju i osudzuju a zaista neznaju ....
Obicno su ovakvi momci sigurni u sebe i u voznju, cisto sumnjam da je momak isao na kocku, ali eto kad drugi ne paze bude sto bude... :icon_sad:
 
Nek' pociva u miru.. Jebote zivot ode mlad momak...

Citao sam i ja ove komentare sa Avazu, zalosno je kako blate momka. Pogotovo su mi glavni dole oni koji komentarisu, sve fol neki bezgrijesnici, zali boze onih koji se nasladjuju tudjom smrti..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top