Japanac za Japanca

Japanac za Japanca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
renault_fan je napisao(la):
nego kako je cekati zvijer??? sigurno ne spavas nikako.......ehehhehe

trenutno sam u poslu preko glave, tako da dani prolaze brze. stigli su mi i podaci konacno za pristup internoj nissan gt-r stranici tako da imam dosta za citati. bit ce da cu ga kao samir RX-8 znati do u saraf dok stigne hahaha...
 
RCat je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
nego kako je cekati zvijer??? sigurno ne spavas nikako.......ehehhehe

trenutno sam u poslu preko glave, tako da dani prolaze brze. stigli su mi i podaci konacno za pristup internoj nissan gt-r stranici tako da imam dosta za citati. bit ce da cu ga kao samir RX-8 znati do u saraf dok stigne hahaha...

ma samo proucavaj,,,jos kad bi kroz bihac prosla snjim iduce godine.....jooojjjjj..pa ja bi svog renoa zapalio odma.....hehehehe
 

Div

Član
ee svaka ti cast stvarno nemam rijeci toliko me ovo zaintresovalo da sam sve redom komentare procitaooo! :)) :123::123:
 
GaaZDA_VR6 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
DivGTI je napisao(la):
ee svaka ti cast stvarno nemam rijeci toliko me ovo zaintresovalo da sam sve redom komentare procitaooo! :)) :123::123:

Koji su uglavnom teski spam ukljucujuci i ovaj :)

Ima mu ko reci:123::123::123:


E vala ako niko nije spamer,onda sam to ja.Udarim ponekad koji spam u nekoj neozbiljnoj temi,ali uglavnom se drzim topica.;)

Sto se tice ove teme,vec sam se izvinuo Goci,jer znam da ce po dolazenju Nissana biti otvorena i nova tema,tako da je ovdje zapravo ofišili dopusteno spamanje i zajebancija.:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top