Japanac za Japanca

Japanac za Japanca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.mvpgtr.com/

http://www.maxpower.co.uk/videoview.asp?asset=8966

dsc00083ahz.jpg


u HR ih ima najmanje vec 5 komada.. sve iz USA.. nijedan evropljanin
 
Član
Sta fali usa modelima ionako ljudi sad samo to kupuju :) kod mene u Doboju pred zgradom ima plavi Infiniti GTR ja mislim da je iz amerike, po salonima ovim vidjam sve pasate, bore, golfove sve amerikanci.

Kod njih kriza jbg pa prodaju nama :cool:
 
Član
menjic je napisao(la):
Sta fali usa modelima ionako ljudi sad samo to kupuju :) kod mene u Doboju pred zgradom ima plavi Infiniti GTR ja mislim da je iz amerike, po salonima ovim vidjam sve pasate, bore, golfove sve amerikanci.

Kod njih kriza jbg pa prodaju nama :cool:

jest to..zanima me samo kako ce i gdje sa servisima proci, jer nissan europe nekakva svoja pravila postavlja. a za tuniranje nissana:

NO SOUP FOR YOU!

DIJELOVI ZA GT-R NEDOSTUPNI TUNERIMA
Tužno se razdoblje otvorilo za tunere diljem svijeta koji su se brusili na tehnologiju GT-R- a. Naime, Nissan GT-R je od prvog dana ekskluzivni automobil oko kojeg se satkala gusta mreža restrikcija, zabrana i kojekakvih tajnih detalja. Glavne od njih definitivno su motor i mjenjač. Tko se ne bi rado dočepao tih tehničkih dragulja, preradio ih i ugurao u neku lakšu trkaću karoseriju? Veliki tuneri koji su se brusili baš na takve ehzibicije mogu tužno gledati u pod.
Naime GT- R koristi dijelove koji su "vrhunski inžinjerski produkti te koriste jedinstvenu Nissanovu tehnologiju", stoga je Nissan zabranio prodaju dijelova ako za njih nema izričito pokriće. Ako niste diler i nemate dokaz da vam određeni dio treba za određeni broj šasije, odnosno konkretan automobil, ne možete naručiti motor, mjenjač ili bilo koji dio strujnog sustava, gorivnog sustava ili ovjesa.
Ovime brojni projekti padaju u vodu. Tuneri sa planovima jakih nadogradnji morati će istestirati svoje automobile, u čijem procesu može lako doći do kvarova, puknuća dijelova ili havarija, koje naravno, ne mogu lako ili gotovo uopće naručiti bez debelog elaborata što se točno dogodilo.

http://www.autoblog.com/2009/01/21/sorry-no-nissan-gt-r-engine-for-your-510/
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
GaaZDA_VR6 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
DivGTI je napisao(la):
ee svaka ti cast stvarno nemam rijeci toliko me ovo zaintresovalo da sam sve redom komentare procitaooo! :)) :123::123:

Koji su uglavnom teski spam ukljucujuci i ovaj :)

Ima mu ko reci:123::123::123:


E vala ako niko nije spamer,onda sam to ja.Udarim ponekad koji spam u nekoj neozbiljnoj temi,ali uglavnom se drzim topica.;)

Sto se tice ove teme,vec sam se izvinuo Goci,jer znam da ce po dolazenju Nissana biti otvorena i nova tema,tako da je ovdje zapravo ofišili dopusteno spamanje i zajebancija.:)

najgori od sve djece.... spamercina teska... sve si teme sjebo :D:D:D:D aka... erol brcak jap lover...
 
Prvo ovo za GTR-ove po hrvatskoj,vuuuuhuuuu! 5 komada vec :cool:

Dalje,za ove restrikcije,pa jbg ima logike,nije ni Nissan budala,ne zele da neko eksplotira njihov dragulj i trpa savrseni motor i mjenjac u nesto deseto.Gdje onda ekskluzivnost tu.

@Bule: Drop dead! :D
 

Eko

Član
nemogu da vjerujem, 10 stranica a jos 3xx dana do kupovine istog haha ;)

btw Goco usvoji me pls :)

Sike je napisao najbolji komentar u ovih 10 stranica : " Najbolje auto na svijetu. "
 
Član
Eko je napisao(la):
nemogu da vjerujem, 10 stranica a jos 3xx dana do kupovine istog haha ;)

btw Goco usvoji me pls :)

Sike je napisao najbolji komentar u ovih 10 stranica : " Najbolje auto na svijetu. "

dragi.. auto je kupljeno.. i nocas veoma dobar projekat proslavljen hiks..
samo et valja cekat dok ga posarafaju :)
 

Eko

Član
RCat je napisao(la):
Eko je napisao(la):
nemogu da vjerujem, 10 stranica a jos 3xx dana do kupovine istog haha ;)

btw Goco usvoji me pls :)

Sike je napisao najbolji komentar u ovih 10 stranica : " Najbolje auto na svijetu. "

dragi.. auto je kupljeno.. i nocas veoma dobar projekat proslavljen hiks..
samo et valja cekat dok ga posarafaju :)

ma mislio sam na to da jos nije stiglo :p nhf

a ne odgovori mi , hoces me usvojiti :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top