Japanac za Japanca

Japanac za Japanca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u njemackoj su tek ovih dana poceli stizati. mnogo ih je narucilo prosle godine, ima onih koji su samo sa slika donijeli odluku uzet ga. u salonu gdje sam ja bila, su stajala 4 u garazi, cekajuci papire i nove vlasnike.
licno na cesti, ga jos nisam vidjela
 
Super Moderator
erol_brcak je napisao(la):
@allround: Nije 5000 puta naravno,to je bila sala,ali jeste brzi,kazu da se na spram Nissanovog DCT-a Ferrijev iz Scuderije cini zastarjelim.To ti dovoljno govori,a koliko znam taj u Scuderiji je do skora bio da li medju najbrzim ili najbrzi nisam siguran.

ma znam da nisi mislio bukvalno 5000 puta brzi al ipak sve je to u 5 deka... iz scuderie je najbrzi mjenjac, salta u 60 mili sekundi sto je duplo sporije od formule... sad ako je u ovom nissanu brzi mjenjac nego u scuderi onda salta brze od formule :D
u svakom slucaju auto je vrh sigurno... i meni je san onaj R34 a kamo li ovaj :D
 
Član
kad bi bio dizel karavan,da mogu tresnje na pijacu gonit,mozda bi razmisljo o njeme,a ovako tesko:icon_confused:
 
Član
Ako je deyo ovo dobro namjestio, nacekat ces se ti :D Al vjerujem da ce se isplatiti, koliko mi god nije simpatican i ono njihovo varanje sa rekordom Ringa, uz to sto je i osjetljiv ko perce, opet se mora priznati da je strasan stroj :icon_biggrin: Vjerovatno je super osjecaj sjediti u autu za koji znas da je jedan od najbrzih na normalnim cestama ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top