Japanac za Japanca

Japanac za Japanca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RCat je napisao(la):
http://www.myvideo.de/watch/3836694/Skyline_GT_R_310kmh

vec se ulickavam policiji :lol:

hvala vam, uz vas ce cekanje brzo proci :cool:

slab:D
cuvaj se ti golfova mk4,policijskih,1,9 sdi:lol:
 
auuhhh........brate
sestro,,,,,pa ja nemam rijeci,ostao sam bez teksta kad sam vidio koje je auto zapravo u pitanju....svaka cast!!! odabir No.1 puno srece s autom ti zelim i puno predjeni kilometara naravno,,,,,,,hehe;):cool:
 
Član
Neznam.. nisam bas neki ljubitelj ovog auta... i ne bih ga zelio imati.. i ovaj.. :icon_rolleyes:
Heheee... ovo je naravno bila sala:icon_smile:.. Eto ja se pridruzujem ostalima, pa zajedno iscekujemo tvoju "LEGALNU FORMULU 1".... :cool::cool::cool:
 
ehhh,nemmamm rjecii..svaka cast...jojj al opet ko ce ga docekati,ha???ja nebi mogao spavati ti par mjeseci..hehe:lol:
sretno ti s njim...
 
cestitke, sretno sa autom kad ga dobijes, naravno heh
jooj mogu misliti patnje, odaberes auto, probas, i sve dogovoris...i onda cekaj skoro godinu dana..heh
drago mi je kad vidim da neko moze da ostvari sebi snove/zelje..valjda cemo i mi svi nekad uspjeti ;)
 
Član
i koliko kosta to zadovoljstvo?da odma vadim bubreg,prodam kucu,imanje na selu...bil mi puno falilo?heeh
 
Član
jel to automatik :D ?

ok, moja greska, bilo mi nekako cudno :cool:

Uglavnom, auto je... zasto tog nema kod nas :icon_cry:
 
Super Moderator
o joj :D jest ovo dobro... al vala ja bi im dao jos 5000 eura da mi odma daju taj testni model :lol: ne bi ga ja htio cekat kad vec dajem puno para za njeg :D
znam ja kad sam allroad-a ceko 3 mjeseca odvalio nikad proc zato znam da ni tebi nece proc brzo vise od 6 mjeseci pa ti mozes pricat sta hoces :lol:
super je auto svaka cast nek je sa srecom... ja bi ga ostavio stock jer je tako najljepsi al ne sumnjam da ces ti svog unakazit :D
nego jesi li uzela i ti sa ovim automatic mjenjacem ili manual ? jao kako salta ovaj mjenjac covjece :cool:

pardon mislio sam reci ne mislim da ces ti svog unakazit... vec ne sumnjam da ce bit dobar
ispravka :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top