Japanac za Japanca

Japanac za Japanca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
svaka cast- prvoklasno !!!

pravi "dream machine"


...i da ga volis, i da ga pazis i mazis, kao in tebe...

neka to bude ljubav o kojoj ce svi da pricaju...hahahahahahah

( sad ce taj januar- to za cas ide )

sretno ti bilo u brojanju dana i DO, a Boga mi OD:cool::cool::cool::cool:
 
Član
GR6-Doppelkupplungsgetriebe mit drei Wahlmöglichkeiten Manuell/Schaltwippen - Automatik - R-Modus/minimierte Schaltzeiten - Automatikschaltung oder manuelles Schalten per Schaltwippen am Lenkrad

tehnicki podaci

sad tko bolje umije da prevede, ima tri mogucnosti saltanja
 
Ma radi se o DCT mjenjacu sa duplom spojkom (nesto ko DSG samo 5000 puta brzi :D) .I ima vise nacina rada;normalni,trkaci...
Znaci to je jedini mjenjac,nema klasicnog H mjenjaca u opciji.Jedino sto mozes birat je valjda hoces li sa Launch Control ili ne.

E Goco stvarno nemam rijeci,ostao sam zabezeknut,svi znaju koliko ja ovaj auto postujem i volim,konstantno branim i pisem uzasno velike postove u kojima ga glorificiram,stoga jedva ga cekam ko i ti bar da sjednem u njega.:cool:

Oj majko mila,zavidim ti zaista!;)

Evo gledam slike i bukvalno mi se place.
 
Super Moderator
erol_brcak je napisao(la):
Ma radi se o DCT mjenjacu sa duplom spojkom (nesto ko DSG samo 5000 puta brzi :D) .I ima vise nacina rada;normalni,trkaci...
Znaci to je jedini mjenjac,nema klasicnog H mjenjaca u opciji.Jedino sto mozes birat je valjda hoces li sa Launch Control ili ne.

E Goco stvarno nemam rijeci,ostao sam zabezeknut,svi znaju koliko ja ovaj auto postujem i volim,konstantno branim i pisem uzasno velike postove u kojima ga glorificiram,stoga jedva ga cekam ko i ti bar da sjednem u njega.:cool:

Oj majko mila,zavidim ti zaista!;)

Evo gledam slike i bukvalno mi se place.

e qr*c 5000 puta brzi :lol: nije brzi mozda za 30-40% maximalno a mozda nije nikako ni brzi... al je napravljen za sigurniju voznju i vjerovatno ga mozes natjerat i u crveno a on nece saltati dok ga ti ne pritisnes :D
 
Član
- Evolution of the R35 GT-R

jedan dan manje :lol:

strichliste1.gif
 
Član
GR6-Mjenjac sa duplim kvacilom i tri modusa saltanja. Manuelno/Polugice iza volana - Automatik - R-Modus/smanjeno vrijeme saltanja - Automatsko ili manuelno saltanje preko polugica iza volana.
 
@allround: Nije 5000 puta naravno,to je bila sala,ali jeste brzi,kazu da se na spram Nissanovog DCT-a Ferrijev iz Scuderije cini zastarjelim.To ti dovoljno govori,a koliko znam taj u Scuderiji je do skora bio da li medju najbrzim ili najbrzi nisam siguran.
 
Drama auto japanac je cudo , meni je zelja stariji model vise nego novi al i ovaj izaziva vlagu kod raje :D al masovnu :D Sretno s novom vozilicom
 
Član
@ allroad

probno auto nebi nikada kupila, i prvu mazdu sam narucila krajem 03 i provozala tek ljeto/jesen 04. na drugu sam cekala isto koji mjesec. tako da sam u formi, sto se tice iscekivanja.

ako bi, onda bi jedine izmjene na felgama (iako mu ove njegove original bezobrazno dobro stoje) bile, kao i mat boja (kao na nekim od slika na netu). no jedine felge koje su mi se za njega dopale carbon-magnesium, samo jedna bi kostala 2 400 eura. a prava mat boja (kvalitetno uradjena) sigurno bi isto skupa bila. tako da o tome ni ne razmisljam mnogo. na styling sa njim necu. tog vremena vise nemam.

@ black_devil

vjeruj, ni meni nema sna

schlaf.gif


@ all

thank you :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top