Izbor egzotičnog auta - najnovija tehnologija vs. nostalgija i emocije

Izbor egzotičnog auta - najnovija tehnologija vs. nostalgija i emocije

Više volim:

  • Moderna vozila sa svom tehnologijom

    Votes: 29 38,7%
  • Stara vozila sa više orginalnosti

    Votes: 46 61,3%

  • Total voters
    75
Član
Porschefan je napisao(la):
GTI FAN: zašto ovaj Ferrari????
Obozavam stare Ferarije na balonkama pa sam ga nasumicno izabrao kao meni lijepog predstavnika te ergele ;)
Stavi bar kojeg Porsha da slinimo malo,ti si tu maher a stari Porsh je jedan od simbola teme.


Vernes_AMG je napisao(la):
Hajde onda ponovo :icon_biggrin: Pantera , nije ni najbrza , ni najjaca ni najljepsa .... ali postoji nesto u njoj sto je odrzalo 20 godina na trzistu i ucinilo je kultnim autom. Jednostavno , napravljeno je u eri kad su se pravila najbolja auta , prava vozila , pravi trkaci , bez mnogo elektronike , cista snaga , zvuk koji ledi krv u venama. Auto kojeg voze pravi muskarci , ne sminkeri , ne djevojke. Talijan sa zvukom muscle car-a. Sta ti u zivotu vise treba :cool:
:cool: Lijepo napisano,koja zvjerka od auta u pm.Pantera je cini mi se u nekom casopisu proglasena naj ljepsom automobilskom guzicom svih vremena.
 
http://www.youtube.com/watch?v=-2F4y5O3XeA
Evo nesto za svrsit, danasnja sportska auta se trebaju ugledati na 904. Neki dan sam vidio clanak u avazu i ovo auto mi je od sada jedno od drazih.
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=-2F4y5O3XeA
Evo nesto za svrsit, danasnja sportska auta se trebaju ugledati na 904. Neki dan sam vidio clanak u avazu i ovo auto mi je od sada jedno od drazih.

Covjek se stvarno sje.e kad vidi i cuje ovakav stroj :icon_cry:
 
E tako treba, samo malo teksta uz sliku i tema odmah dobiva na kreativnosti... ;)

@904 -- ovo je jedan od rijetkih cestovnih primjeraka, cijena - neprocjenjivo
motor -- 2000ccm boxer 4 cilindra -- cca 200ks -- cca 100ks/l
masa -- cca 800kg

na videu je 904/6 -- sa 6 cilindara -- još veća perverzija i još rijeđa zvijer ;)

Ako se Walter onako smije ja bi plako od sreće :D

@GTI - nije proglašena Pantera nego čini mi se DeTomaso Mangusta: prethodnik Pantere



Što se tiče izgleda Mangusta je erotika na 4 kotača, ali njezina posebna karakteristika je bilo očajno upravljanje i ležanje, najviše zbog totalno nepovoljnog omjera mase naprijed nazad: 32/68 :icon_eek:

1300kg i Fordov V8 sa 306 ks

Ipak, neopisivo mi se sviđa, evo zašto :icon_smile:




DeTomaso-Mangusta_1.jpg


DeTomaso-Mangusta_2.jpg


car-de-tomaso-mangusta-1.jpg
 
@Porschefan jeste, samo 106 ih je proizvedeno. Ja mislim da u tu cifu spadaju i vozila koja su se koristila za trke tipa le mans i ostale. Rijetki porsche koji mi se svidja.
 
Član
moj zivotni san je ovo auto, o njemu ne treba puno pricat jer se sve zna.....Izgled, zvuk, snaga, zaljubite se na prvi susret sa autom....

BMW 850 M CSI

5.6 L V12 motor sa 380 konja, proizvodi se od 92.-96.

800px-BMW_840_Ci_Sport_rear.jpg


800px-BMW_840_Ci_Sport_front.jpg
 
Član
Da BIT teme...

Zasto: Svaki exotic ima svoj karakter a kao sto smo mi cuneri jedinka za sebe i imamo karakterne razlike,meni npr. ovo odgovara jer;rjetkost,doba gdje nije toliko bila zastupljena elektronika,fino ukomponirane krivulje i ostri bridovi,auto je izvedenica cestovne varijante koja je mozda i veca divljakusa od ovog zvanicnog modela itd... I za kraj kad ovo vozis al nazalost nisam imao tu cast,imas jb.osjecaj i potreban ti je osijecaj da ostanes na cesti/stazi! ;)
 
Član
kada bi već morao birati nešto staro, cultno, onda je ovo jedino auto za mene...


ovakav izgled, ova vrata, linije, zadnji dio auta, farovi, maska, hauba, ma sve crte auta su mi brilijantne...

a o izdrzljivosti, i udobnosti mislim da netreba ni pričati...

1957mercedesbenz300sl.jpg
 
Član
Salle je napisao(la):
kada bi već morao birati nešto staro, cultno, onda je ovo jedino auto za mene...


ovakav izgled, ova vrata, linije, zadnji dio auta, farovi, maska, hauba, ma sve crte auta su mi brilijantne...

a o izdrzljivosti, i udobnosti mislim da netreba ni pričati...
Jedna zanimljivost nevezana za temu,njegova trkaca izvedenica 300 SLR pobila je najvise ljudi u jednom sudaru u povijesti.
 
300SL Gullwing: imao sam priliku vidjeti na jednom mjestu 2 ovakva kupea i 300SL roadstera - koji je neopravdano zapostavljen u odnosu na model sa krilima. U isto vrijeme je tu bio i najnoviji SLR Stirlig Moss (pronađite ga na netu)
Novi je ostavio dojam nevjerojatne moći ( a i jest moćan) ,ali sve ostalo je na strani starih pila... ;)

A ova katastrofalna nezgoda što je spomenuo GTIFAN se dogodila 1955. u LeMansu. Na ulazu u ciljnu ravninu tj. boksove Jaguar koji je tada ulazio u boks prenaglo je zakočio i zatvorio putanju nadolazećem SLR Mercedesu. SLR je zakačio prednjim desnim dijelom Jaguarov lijevi zadnji i pri brzini od cca 280 km/h odletio u zid. Posljedice..... :icon_cry:

Zamislite jedan motor iz tog SLR-a, možda je bio trežak 300kg i ispaliti ga iz nečega prema publici tom brzinom...

Mercedes se odmah povukao iz svih utrka ali počeo nešto opet tjekom 70-ih u klasama turističkih auta (300SL 6.9).
 
Član
Image.jpg


mladji sam, tako da nekako i nezz sva starija auta, nisam u tom stihu, ima nekih sa "dusom" koja mi se svidjaju..doduse ferarije i sl, nikad nesto nisam ni volio :icon_rolleyes:

ali ovaj od novijih definitivno, u toj "cijeni" nista mu ne moze prici...licno izgledom mi dobar, jos japanac, zvuk, perverzija, lezanje :cool: mada kazu da je kao na "pleysejtanu" popalis sve i letis :D samo da uvedu jos ono; lupis, izbaci na sajbi restart game yes/no :lol:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
A ova katastrofalna nezgoda što je spomenuo GTIFAN se dogodila 1955. u LeMansu. Na ulazu u ciljnu ravninu tj. boksove Jaguar koji je tada ulazio u boks prenaglo je zakočio i zatvorio putanju nadolazećem SLR Mercedesu. SLR je zakačio prednjim desnim dijelom Jaguarov lijevi zadnji i pri brzini od cca 280 km/h odletio u zid. Posljedice..... :icon_cry:

Zamislite jedan motor iz tog SLR-a, možda je bio trežak 300kg i ispaliti ga iz nečega prema publici tom brzinom...

Mercedes se odmah povukao iz svih utrka ali počeo nešto opet tjekom 70-ih u klasama turističkih auta (300SL 6.9).
Poslijedice,preko 80 mrtvih u publici a sve ih je pokosio motor i mjenjac SLRa :icon_sad:
 
O tom ćemo u nekoj drugoj temi jer ne volim baš crnu kroniku.

Drago mi je ima i najnovijih pila u temi, jer ipak, nisu toliko loši auti ovaj GTR ili 458Italia i slični... :D
 
Član
1969_McLaren_M6GT1.jpg


Projekat koji nije uspio zbog homologacije, jer za tadašnji McLaren bilo je previše teško napraviti broj koji je bio potreban. Prvi prototip koji je napravljen postao je Bruceovo lično auto. Još je napravljeno 2 ili 3 primjerka.
 
McLaren M6 -- pisao sam nešto o njemu u temi o limitiranim serijama - trebao je biti model koji će puniti kasu ali dogodilo se upravo suprotno, j.biga.... :icon_confused:
 
Top