Izbor egzotičnog auta - najnovija tehnologija vs. nostalgija i emocije

Izbor egzotičnog auta - najnovija tehnologija vs. nostalgija i emocije

Više volim:

  • Moderna vozila sa svom tehnologijom

    Votes: 29 38,7%
  • Stara vozila sa više orginalnosti

    Votes: 46 61,3%

  • Total voters
    75
Super Moderator
Audi RS4 B5, 2.7 bi-turbo i Audi RS6 C5 4.2 bi-turbo
Jednostavno ti modeli audija su mi prelijepi i imaju zanimljive bi-turbo motore...pune potencijala, perfektnog zvuka i preformansi...quattro, lezanje na cesti ubojito...unutrasnjost prelijepa itd itd.... RS6 karavan obavezno a RS4 svakako ima samo karavan to mi i vise odgovara :D
Naravno OEM look sa nekim sitnim detaljima, felgicama itd... evo dva po mom ukusu



http://iedei.files.wordpress.com/2011/03/audi_b5_rs4.jpeg (ne moze se upload-at pa eto ko hoce moze sliku vidjeti na ovom linku)


A od malo novijih auta moj izbor bi prvenstveno bio BMW 335i e90... ili neki od japanaca recimo EVO ili impreza STI...a moze i golf R32 (mk4 (koji ne spada u novije) i mk5)

 
Kolega, poštujem tvoj izbor ali ovaj BMW a još manje Golfovi ne spadaju u egzotiku, jesu skupi i poželjni ali nije to to.
RS modeli audija ili BMW M1 M3 M5 i M6 da... ;)
 
Član
evo 2 od mene, jedan stari i jedan novi, zaljubljen sam u oba

Alfa_Romeo_8C_Competizione.jpg


Alfa-Romeo-8C-Competizione-004.jpg


061025_ar_8c_02_1024.jpg


manta_b_sis2.jpg


balocco_sfondo.jpg
 
Super Moderator
Dobro izvini jbg.... al R-ova je dosta malo recimo R32 mk5 je svake godine napravljeno 5000 a proizvodio se od 2005-2008 pa sad vidi... a 335i je rijetko vidjeti koliko i M-a
 
Član
Ovaj auto je meni nešto posebno , inače obožavam velike GT automobile sa karakterom a ovaj je baš to - Citroen SM


citroen-sm1.jpg


cars2.jpg


SM-4.gif



I njegova 4 door verzija - SM Opera


pics-max-9910-471442-1972-citroen-sm-opera.jpg
pics-max-9910-471443-1972-citroen-sm-opera.jpg
pics-max-9910-471445-1972-citroen-sm-opera.jpg



U uži izbor mi ulazi još definitivno najljepši auto svih vremena - Jaguar E type
pics-max-9910-458606-1967-jaguar-e-type-series-1-4-2-litre-fixed-head-coupe.jpg

Naravno double six (čisto da nije praznina pod onolikom haubom:lol:)







A od nove generacije to je definitivno- Maserati GranTurismo

pics-max-18144-434173-2010-maserati-granturismo-s-automatic.jpg
 
Allroad - sve OK ;) samo sam htio da svi pogodimo baš središte teme, baš egzotiku ...

Ovaj E-Type Džeg je apsolutno u najužem izboru za najljepši auto ikada :cool:
 
Zar moram pisati molbu : pogledajte prvi post i pročitajte ga od početka do kraja, pa je li to tako teško... :icon_rolleyes: :icon_mad:

I znaju li pojedinci koje marke ili koji modeli spadaju u ekskluzivu i egzotiku ?????????

Opeli, Volkswageni, Fiati (osim Dino Spider-a), Fordovi (Osim starog Mustanga i GT40), Renaulti , Honde (osim NSX), Nissani (Osim Skyline GTR-a), obični BMW, Mercedes i Audi modeli - to ne sapda u egzotiku.

Radje ćemo zaključat ovu temu nego da se svašta nabaciva u nju .... :icon_rolleyes:
 
Član
Evo pravi primjer egzotike.

Lamborghini Diablo SV, ovdje možete pročitati detaljnije:

http://www.bhtuning.com/lamborghini-diablo-sv-vrag-na-cesti-t-61779.html

Prvom brzinom 100 km/h :D
 
Član
Vise puta sam govorio zar nije ljepse ispricati pricu iza bas TOG modela jer svi smo imali neki poster u sobi i mastali o njemu a ne 5-6 fotografija s textom NPR "OVO JE SUZUKI COLT VIDI GA KAKO JE DOBAR!!"
 
Početnik
Od novijih auta san mi je VW Touareg prva generacija. Ima mi ga tetak motor je 4.0 V8 automatik je. Jednom prilikom mi je dao krug po ulici i od tada ne prestajem razmisljati o njemu , i naravno R32 Skyline , san od malena i prvih neprospavanih noci uz NFS :icon_biggrin:

A od starijih definitvno bih volio imati jednu dvojku G60 Rallye-a u garazi , i naravno Mustanga iz neke '68-e....:O Moj san jos od neke 5-6 godine. ;)
 
G2_1.6B je napisao(la):
Od novijih auta san mi je VW Touareg prva generacija. Ima mi ga tetak motor je 4.0 V8 automatik je. Jednom prilikom mi je dao krug po ulici i od tada ne prestajem razmisljati o njemu , i naravno R32 Skyline , san od malena i prvih neprospavanih noci uz NFS :icon_biggrin:

A od starijih definitvno bih volio imati jednu dvojku G60 Rallye-a u garazi , i naravno Mustanga iz neke '68-e....:O Moj san jos od neke 5-6 godine. ;)

egzotika rode moj , srce moje ;)
 
Top