Istrument table (cajgeri) za stampu

Istrument table (cajgeri) za stampu

ovo bi trebao da radim i saljem za HR... odnosno Dubrovnik-Trebinje+Igalo....... taj kraj da snabdjevam...... samo trebam pristupacnu cijenu da stavim.......
 
Član
Remblender je napisao(la):
Narode... imam ponudu da radim cajgere za lovu.... pa me interesuje koliko se to krece.... posto do sada nisam naplacivao svoje usluge.....
hvala unaprijed.....

pa na stupu su koliko ja znam oko 10 maraka..mozda koja marka gore dole...al posto hoces za hrvatsku prodaj za najmanje 20 kmica...
 
Član
da nebih otvarao novu temu bezveze ...znaci posto drug hoce da radi cajger... imam nekoliko pitanja ?'
1. gdje ima u Sarajevu isprintati ove cajgere ali na samoljepljivom papiru i kolika je cijena printanja
2. i gdje ima kupiti floroscentnu boju tj onu narandzastu ali floroscentnu i koliko kosta 100 gr te boje... hvala;)
 
Narode... ne mogu da vam opisem koliko bi mi znacilo kada bi neko mogao da mi uradi za Audi A6 2002, 1.9 tdi. Naime, imam cajger sa miljama, a zeleo bih sa kilometrima na sat. Znaci nikakve izmene, da ostane isti kakav jeste, samo da mu zalepim foliju sa km/h. Ako je to izvodljivo? Hvala vam unapred, bas ne mogu nigde da nadjem, guglam vec dva dana. Pozdrav.
 
Član
Mogu li cajgeri za vw golf 3, kilometri od 20 KM do 220 KM i obrtomijer do 7000,ako moze bijela podloga.Hvala
 
Pliz, ako neko moze da pomogne...

Ne vredi, trazim i danas po netu, ali nista...a ne mogu ni da nadjem ko to radi jbg...
 
Član
u vezi audia a6 mislim da nemoze jer ti je osvjetljenje pozadinsko tako kada to nalijepis nece valjati ...moj savjet nabavi citav sat od audia aa KM/h oznakama i rijesen problem;)
 
tamtevamte je napisao(la):
Narode... ne mogu da vam opisem koliko bi mi znacilo kada bi neko mogao da mi uradi za Audi A6 2002, 1.9 tdi. Naime, imam cajger sa miljama, a zeleo bih sa kilometrima na sat. Znaci nikakve izmene, da ostane isti kakav jeste, samo da mu zalepim foliju sa km/h. Ako je to izvodljivo? Hvala vam unapred, bas ne mogu nigde da nadjem, guglam vec dva dana. Pozdrav.

Kao sto rece D_cash... kupi ili sat ili plazmu.... najlakse..... i naravno naj bolje....

Ako imate pozadinsko osvjetljenje..... nemojte traziti cajger jer je velika j*bada da to postavite.....ima mnooogo izmjena..... plazma je rjesenje...

Za sve ostale... neka vam ne bude mrsko da skinete tablu (svakako je morate skidati da bi stavili novi cajger) i skenirate je..... uzmete dimenzije i to fino postavite ovde ili meni posaljete na PM i rijesen problem u roku par dana (najdalje mjesec, zavisi od guzve)..... imam vec par u izradi ali nemam tacne dimenzije tako da ne mogu da ih zavrsim (ljudi nece da se jave).....
 
Član
Schumacher je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
Schumacher je napisao(la):
a druze imal za golfa 1 da pravis ili da se negdje skine ja trazio al nema nigdje

Narode .... ovo je probna verzija i ako ko ima vremena da pogleda da li su ovo prave dimenzije.....

Zeznuo sam ovaj sat umjesto 9 podioka imam 10.... ali nije ni bitno... ionako je estetski a ne funkcionalno..... crne linije koje pokazuju sate su tacne....)

ej svaka cast jarane mislim da moze na keca po dimenzijama mjerio sam nesto aal mislim da je to to a svaka cast meni bas ova i treba sa satom posto neemam obrtomjera svaka cast a ako bi te mogao zamolit da je uradis ovako bilo bi extra al ako mozes i ako je to izvodljivo nezz ni sam kako se radi to ali ako ovako u ovoj boli i sa onim potpisom znaci sve isto umjesto obrtomjera samo sat a i ovako kao si ti uradio je beton sutra printam i postavljam 100%

trebam isti ovakav cajger kao na ovom satu samo u bijeloj boji imal gdje na forumu postavljen
 
Top