Istrument table (cajgeri) za stampu

Istrument table (cajgeri) za stampu

Član
ima li kakave razlike izemdju stare i novije tipe trica..i da li je ovo kao u nove tipe..i usput na koji papir stampate..da izgleda kao orginal
 
ljudi mala pomoc trebaju mi cajgeri za hondu nsr 125,1997 godiste...ne mogunigde da nadjem nista u vezi cajgeraza ovaj motor...kadbi josbili do 220 km/h i 15 rpm,bilo bisuper...hvala unapred
 
meni bi trebalo za passat 3 1992.godiste sa satom a ne obrtomjerom...ali nemoj da ga skeniram jer ako to ja budem radio bit ce viska dijelova :)) p.s.joj nadam se da sam dobro shvatio o cemu se ovdje radi inace brukaaaa
 
Ljudi... ne znam sto vam je mrsko skinuti instrument tablu i skenirati cajger (svakako ga morate skinuti da bi postavili novi).... staviti mjere (dimenzije.... najbolje je staviti dimenziju od kilometara i obim kruga ili necega upecatljivog) i naravno postavite "muzicke" zelje..... ostalo ide samo po sebi.....
 
Poslije jako dugo vremena odradio sam dva cajgera za Golf MK1 sa satom...... (na zahtjev clana ArminM)
Postavo sam na prvoj strani...... odnosno u prvom postu....
 
Član
Molio bih, ako nije problem, ukoliko neko ima skenirane metalne (u originalu i bez ikakvih radova u PS ili slicno) cajgere za dvojku 220/7000 ili ako je u prilici i ima vec rastavljen sat da postuje slike.:icon_smile:
 
@ Remblender: Bi li mogao šta od ovoga uraditi? Ja bi ti dao dimenzije... Peugeot 406!
tablaw.png


:icon_question:
PS: Kod mene je dizel, obrtomjer ide do 6000 o/min ;)
 
fazon je samo da ces imati PUUUNO petljavine da namjestis, ako ti svijetlo ide kroz brojeve.... lakse i jednostavnije ti je da uzmes plazmu ili jednostavno samo promjeni osvjetljenje......

Mogu uraditi ali ces se napatiti dok uklopis jer ces morati raditi u 2-3 sloja da ti svijetlo ne prolazi kroz cijeli cajger.....
ako imas kakvo rijesenje oko toga..... napravit cu ti......
 
Top