Istrument table (cajgeri) za stampu

Istrument table (cajgeri) za stampu

Da se cajgeri ne izgube u stranicama......
UPDATE 09.02.2011.

Svi cajgeri su u JPEG formatu i odgovaraju A4 papiru
Idealno stampanje iz CorelDRAW-a
tutorial kako ispravno odstampati cajger iz CorelDRAW-a


________________________________________________________
YUGO 45


_______________________________________________________
Opel Kadett E Notchback
(mislim da odgovara i za druge kadete)



_______________________________________________________

Golf MK1



_______________________________________________________

Golf MK2



________________________________________________________

Golf MK3



________________________________________________________

Probni za koje mi nije javljo o ispravnosit dimenzija

 
trenutno sam napravio samo za Yugu......
a pravim i za opel Kadett E...... kad zavrsim postavljam
(njih imam i mogao sam da skinem tacne dimenzije i da ih probam)
ako mi date dimenzije ostalih mogu da napravim....... nikakav problem......
 
Član
Remblender je napisao(la):
trenutno sam napravio samo za Yugu......
a pravim i za opel Kadett E...... kad zavrsim postavljam
(njih imam i mogao sam da skinem tacne dimenzije i da ih probam)
ako mi date dimenzije ostalih mogu da napravim....... nikakav problem......

a jel se mogu naći na netu dimenzije ili moram mjeriti:icon_question:
 
Remblender je napisao(la):
trenutno sam napravio samo za Yugu......
a pravim i za opel Kadett E...... kad zavrsim postavljam
(njih imam i mogao sam da skinem tacne dimenzije i da ih probam)
ako mi date dimenzije ostalih mogu da napravim....... nikakav problem......

a druze imal za golfa 1 da pravis ili da se negdje skine ja trazio al nema nigdje
 
Schumacher je napisao(la):
a druze imal za golfa 1 da pravis ili da se negdje skine ja trazio al nema nigdje

Ima mi drug G1 pa cu vidjeti da skinem inst. i da je skeniram.... cim to uradim javim ti se da vidimo sta ces na nju da stavis......

max1101 je napisao(la):

4139_1.JPG


koliko vidim na ovoj slici da je kod w202 pleksiglas i pozadinsko svijetlo.....
trebao bi da nekako ocistis vec postojece satove, tako da skines sve oovo crno (ili da uradis nove od pleksgasa) i da na njih stavis novu foliju koju uradis na kateru.............
ako se odlucis na taj poduhvat ja cu ti spremiti cajgere za kater (samo mi ipak trebaju tacne dimenzije).......
ali bi ti ipak savjetovao da vidis sa Feletom koliko bi ti izasle plasma tacho, pa da to uradis bez karabudjenja....... drugo smo mi koji to kacimo na svoje "krntije"...... (mada sam mislio to staviti i na svoju corsu dok je nisam udao)....
 
Član
Remblender je napisao(la):
Schumacher je napisao(la):
a druze imal za golfa 1 da pravis ili da se negdje skine ja trazio al nema nigdje

Ima mi drug G1 pa cu vidjeti da skinem inst. i da je skeniram.... cim to uradim javim ti se da vidimo sta ces na nju da stavis......

max1101 je napisao(la):

4139_1.JPG


koliko vidim na ovoj slici da je kod w202 pleksiglas i pozadinsko svijetlo.....
trebao bi da nekako ocistis vec postojece satove, tako da skines sve oovo crno (ili da uradis nove od pleksgasa) i da na njih stavis novu foliju koju uradis na kateru.............
ako se odlucis na taj poduhvat ja cu ti spremiti cajgere za kater (samo mi ipak trebaju tacne dimenzije).......
ali bi ti ipak savjetovao da vidis sa Feletom koliko bi ti izasle plasma tacho, pa da to uradis bez karabudjenja....... drugo smo mi koji to kacimo na svoje "krntije"...... (mada sam mislio to staviti i na svoju corsu dok je nisam udao)....



da, najbolje staviti plasma satove
 
Schumacher je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
trenutno sam napravio samo za Yugu......
a pravim i za opel Kadett E...... kad zavrsim postavljam
(njih imam i mogao sam da skinem tacne dimenzije i da ih probam)
ako mi date dimenzije ostalih mogu da napravim....... nikakav problem......

a druze imal za golfa 1 da pravis ili da se negdje skine ja trazio al nema nigdje

ee bio kad bi to moglo bilo bi extra fkt cim budes nesto skonto posalji mi poruku da znam da si postavio
 
Schumacher je napisao(la):
a druze imal za golfa 1 da pravis ili da se negdje skine ja trazio al nema nigdje

Narode .... ovo je probna verzija i ako ko ima vremena da pogleda da li su ovo prave dimenzije.....

Zeznuo sam ovaj sat umjesto 9 podioka imam 10.... ali nije ni bitno... ionako je estetski a ne funkcionalno..... crne linije koje pokazuju sate su tacne....)
 
Remblender je napisao(la):
Schumacher je napisao(la):
a druze imal za golfa 1 da pravis ili da se negdje skine ja trazio al nema nigdje

Narode .... ovo je probna verzija i ako ko ima vremena da pogleda da li su ovo prave dimenzije.....

Zeznuo sam ovaj sat umjesto 9 podioka imam 10.... ali nije ni bitno... ionako je estetski a ne funkcionalno..... crne linije koje pokazuju sate su tacne....)

ej svaka cast jarane mislim da moze na keca po dimenzijama mjerio sam nesto aal mislim da je to to a svaka cast meni bas ova i treba sa satom posto neemam obrtomjera svaka cast a ako bi te mogao zamolit da je uradis ovako bilo bi extra al ako mozes i ako je to izvodljivo nezz ni sam kako se radi to ali ako ovako u ovoj boli i sa onim potpisom znaci sve isto umjesto obrtomjera samo sat a i ovako kao si ti uradio je beton sutra printam i postavljam 100%
 
Top