Iskustva-Zimske gume

Iskustva-Zimske gume

Super Moderator
Nisu zimske gume al da ne otvaram novu temu
Hankook ventus v12. Kakve su ima li ko iskustva?
 
Član
Sportiva vs Eskimo S3??? Meni je S3 odlična, po snijegu pravo dobro drži, kao i po mokrom i suhom, nije me nikad iznevjerila... Ali eto kažu da je loša Sava po mokrom, meni nije, po mokrom svakako valja vozit opreznije radi dobrih puteva :D Ili ovaj novi model od save HP, koja mu je cijena?

Gdje god da pogledam S3 je 140-150 KM što mi je puno... Ako je neko uzimo i gdje neka napiše... Kod mene 205 55 16 :) hvala lijepo
 
Član
Pogledaj Savine gume u ASD Viba, Miladije-Tuzla. Ja sam kod njih placao 109KM po gumi sa montazom prosle godine, dim. 185x65x15. Vjerovatno je tvoja dim. skuplja.
 
Član
eh ovako da neotvaram sad novu temu posto je pitanje u vezi guma postavi cu to ovde :) znali neko gdje se moze kupiti nova ili polovna dimenzija gume 195 45 17
 
Član
Jel kupovao neko u Tuzli ili okolini u skorije vrijeme gume? Zanima me dimenzija 195/65/15
Ja sam zadnji put kupio u Dam Jas Lukavac i bile su 117 KM/kom (ContenentalConti Winter)
 
Član
Kupio danas opet u Dam Jas 2x Continental Conti Winter ts850, jest da su sad malo skuplje nego prosle godine, sad su 122 km/kom
 
Član
Jel kupovao neko u Tuzli ili okolini u skorije vrijeme gume? Zanima me dimenzija 195/65/15
Ja sam zadnji put kupio u Dam Jas Lukavac i bile su 117 KM/kom (ContenentalConti Winter)

Trebo si otić u gumu T, imaju akciju na zimske gume, michelinka u toj tvojoj dimenziji kolko se sjećam 115KM komad. :)
 
Član
I ovo je bilo na akciji za gotovinsko placanje,a kako sam prosle godine uzeo 2 ove Continental i bio zadovoljan zato sam i odlucio da uzmem jos 2 da kompletiram.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Top