"htjeo">>>htio

"htjeo">>>htio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
more bit'
hotio
stio
stjeo
šćeo
šćo

sta se pravim pametan, ja prvi kazemm "hteo" ;)
 
Član
a ljudi za mene je taj pravopis manje-vise nebitna stvar,,,iako dobro poznajem,jbga moralo se nauciti...znaci sjeli neki tamo likovi i odlucili po nekoj svojoj volji sta i kako treba ,i sad mi 'poslusnici' treba da postujemo ta pravila,,,inace sam 'protivnik' nametanja pravila i regulativa,,sve je to subjektivno odluceno,,,,,vise pratim akcent i ne volim brate ono seljcko 'vasa,nasa,goram dolam,vamo,,itd to mi usi para a htjeo moze proci,i neke greske 'tehnicke' prirode,,,nego znate sta treba za svaku rijec raspisati 'referendum' i ponuditi ljudima kako hoce da pricaju...'haja brate':lol::lol::lol:a sto se ja napisa,:lol: sam sebi dosadi mogu mislit kako je vama:lol:
 
Član
auuu jeste se raspisali :lol:
@deez za tebe znamo da znas pravopis bolje od svih nas zajedno pa tako ne smijemo nista reci da se provaljujemo samo ono za sta smo sigurni hehe
 
Član
AnDel je napisao(la):
a ljudi za mene je taj pravopis manje-vise nebitna stvar,,,iako dobro poznajem,jbga moralo se nauciti...znaci sjeli neki tamo likovi i odlucili po nekoj svojoj volji sta i kako treba ,i sad mi 'poslusnici' treba da postujemo ta pravila,,,inace sam 'protivnik' nametanja pravila i regulativa,,sve je to subjektivno odluceno,,,,,vise pratim akcent i ne volim brate ono seljcko 'vasa,nasa,goram dolam,vamo,,itd to mi usi para a htjeo moze proci,i neke greske 'tehnicke' prirode,,,nego znate sta treba za svaku rijec raspisati 'referendum' i ponuditi ljudima kako hoce da pricaju...'haja brate':lol::lol::lol:a sto se ja napisa,:lol: sam sebi dosadi mogu mislit kako je vama:lol:
Vidim da ti pravopis bas i nije bitan, jer zakljucujem po textu, te znakovima na koji ih nacin rabis, i gdje ih stavljas. No never mayn ;)...
A da se malo i ja nadovezem na themu :p, meni je licno jako bitno kako netko pise, i kako izgovara određene rijeci, jer to u biti mnogo govori o toj osobi. A to htio-htjeo-tjeo je nikakava greska u rijecniku, jer kad vidim sta sve ljudi pisu, i koje rijeci upotrebljavaju zgadi mi se, najradje bi ih poslao natrag u osnovu da se ponovo nauce nekom osnovnom pravopisu...
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
ja bi volio kad bi ko ščeo da kupi mog siroka, nego kad neko ne bi htio :D

da imam pare ja bih ga odmah kupio bez razmisljanja onda bih bio faca u NT uz errora i njegovu Astru :cool::cool:
Komsija suti da te tko ne cuje, daleko je cika ErRoR od face ;)
P.S Lako vam je se sa sirotinjom zaj*avat.... :D
 
Član
ErRoR je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
a ljudi za mene je taj pravopis manje-vise nebitna stvar,,,iako dobro poznajem,jbga moralo se nauciti...znaci sjeli neki tamo likovi i odlucili po nekoj svojoj volji sta i kako treba ,i sad mi 'poslusnici' treba da postujemo ta pravila,,,inace sam 'protivnik' nametanja pravila i regulativa,,sve je to subjektivno odluceno,,,,,vise pratim akcent i ne volim brate ono seljcko 'vasa,nasa,goram dolam,vamo,,itd to mi usi para a htjeo moze proci,i neke greske 'tehnicke' prirode,,,nego znate sta treba za svaku rijec raspisati 'referendum' i ponuditi ljudima kako hoce da pricaju...'haja brate':lol::lol::lol:a sto se ja napisa,:lol: sam sebi dosadi mogu mislit kako je vama:lol:
Vidim da ti pravopis bas i nije bitan, jer zakljucujem po textu, te znakovima na koji ih nacin rabis, i gdje ih stavljas. No never mayn ;)...
A da se malo i ja nadovezem na themu :p, meni je licno jako bitno kako netko pise, i kako izgovara određene rijeci, jer to u biti mnogo govori o toj osobi. A to htio-htjeo-tjeo je nikakava greska u rijecniku, jer kad vidim sta sve ljudi pisu, i koje rijeci upotrebljavaju zgadi mi se, najradje bi ih poslao natrag u osnovu da se ponovo nauce nekom osnovnom pravopisu...

takoder nebi se reklo da ti je to bitno iako tvrdis..,,a nije tema ko kako pise vec htjeo>htio:icon_exclaim:no nebitno da se neraspravljamo bezveze do 'beskraja'
 
Član
ErRoR je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
ja bi volio kad bi ko ščeo da kupi mog siroka, nego kad neko ne bi htio :D

da imam pare ja bih ga odmah kupio bez razmisljanja onda bih bio faca u NT uz errora i njegovu Astru :cool::cool:
Komsija suti da te tko ne cuje, daleko je cika ErRoR od face ;)
P.S Lako vam je se sa sirotinjom zaj*avat.... :D

kako nisi pa svi bulje kao tele u sarena vrata kad prodjes zbog onog tvog Golfa poceo sam da citam o tuningu i sad sam se zarazio
 
Član
ErRoR je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
a ljudi za mene je taj pravopis manje-vise nebitna stvar,,,iako dobro poznajem,jbga moralo se nauciti...znaci sjeli neki tamo likovi i odlucili po nekoj svojoj volji sta i kako treba ,i sad mi 'poslusnici' treba da postujemo ta pravila,,,inace sam 'protivnik' nametanja pravila i regulativa,,sve je to subjektivno odluceno,,,,,vise pratim akcent i ne volim brate ono seljcko 'vasa,nasa,goram dolam,vamo,,itd to mi usi para a htjeo moze proci,i neke greske 'tehnicke' prirode,,,nego znate sta treba za svaku rijec raspisati 'referendum' i ponuditi ljudima kako hoce da pricaju...'haja brate':lol::lol::lol:a sto se ja napisa,:lol: sam sebi dosadi mogu mislit kako je vama:lol:
Vidim da ti pravopis bas i nije bitan, jer zakljucujem po textu, te znakovima na koji ih nacin rabis, i gdje ih stavljas. No never mayn ;)...
A da se malo i ja nadovezem na themu :p, meni je licno jako bitno kako netko pise, i kako izgovara određene rijeci, jer to u biti mnogo govori o toj osobi. A to htio-htjeo-tjeo je nikakava greska u rijecniku, jer kad vidim sta sve ljudi pisu, i koje rijeci upotrebljavaju zgadi mi se, najradje bi ih poslao natrag u osnovu da se ponovo nauce nekom osnovnom pravopisu...

Ja sam u dosta tvojih postova primjetio da grijesis u rijecima gdje treba slovo h stavit:

htjedoH
odmaH
odoH
biH (kad u svoje ime govoris)
sHvatit
i josh mali milion rijeci... Sad neznam do cega je to.

A inace se slovo h izbjegava u dosta rijeci gdje treba da stoji. Takodjer i slovo f u zadnje vrijeme. Neznam, al' to po meni pokazuje znak nepismenosti, sad sta kako i sto neznam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top