Honda Prelude 2.0i 16v 4WS

Honda Prelude 2.0i 16v 4WS

Član
Macak ispoliraj ti dobro kola, zatackaj bijelom koroziju,
ako treba malo zastite solja podova to sredi, ove bijele obicne
akrilne boje su jedan veliki k.... boje bez bezbojnog laka su po
meni promasena investicija, jer se moraju polirati cesce gube sjaj
ugl nek je sretna vozilica da se navozas bez ikakavih vecih kvarova
da uzivas u voznji a siguran sam da hoces, sta je sa renola od akko
smo ga ofarbali ne mrda ispred kuce, daj to sredjujte steta da stoji.
 
Član
Šta je sa filterom vazduha, gdje mu je kućište fabričko inače pod haubom, nekako mi djeluje da na ovom mjestu nije baš najsrećnije po motor?
Inače, jako simpatičan auto, uvijek mi se sviđao.
 
Šta je sa filterom vazduha, gdje mu je kućište fabričko inače pod haubom, nekako mi djeluje da na ovom mjestu nije baš najsrećnije po motor?
Inače, jako simpatičan auto, uvijek mi se sviđao.
Ja mislim da mu je tu kućište , jer vidiš ova crijeva što dovode zrak do njega .. sve je to fabričko , sem filtera , naravno ...

da nisi drug mozda kupio hondu u Bijeljini,nekad se i po Novom Sadu vozala,bar sam je ja vidjao ;)
Jesam druže , u Bijeljini , mjesto Dvorovi ... E to ti ne znam reći , znam da je prije Bijeljine bila u Sarajevu ..
 
Macak ispoliraj ti dobro kola...

Ma buraz , naravno da će ići nova boja ... Ova akrilna je fuj fuj fuj ... Ići će neka dobra metalic , al' kad bude keša ..
Reno , gdje je tu je ... Tražimo mehaničara sa starom dijagnostikom , da ga možemo priključiti i završiti sve oko kompjutera.. Znam da je šteta , al' trenutno stari nije pri parama ...
 
Legend
Odlicna je, svidja mi se auto ne izgleda previse potrosena..
Vjerujem da ces je fino sredit, nek ostane white on white sa crvenom unutrasnjoscu, znas na sta mislim, hondas si..

Ugl naprijed 8x16 nazad 9.5x16 celicare joj nabaci, u pod i veselje :))
 
Legend
kad se mogne :)

picture.php
 
Odlicna je, svidja mi se auto ne izgleda previse potrosena..
Vjerujem da ces je fino sredit, nek ostane white on white sa crvenom unutrasnjoscu, znas na sta mislim, hondas si..

Ugl naprijed 8x16 nazad 9.5x16 celicare joj nabaci, u pod i veselje :))
Evo baš danas pričam za lajsne , da ostavim white on white ... Dobra ti ta ideja za unutrašnjost :rolleyes: Ako mi vjeruješ ja planirao ovako ostaviti , pa staviti plave detalje , H-pojas , ručica mijenjača , kao kod Type R-a samo plava ( koja je naručena već jbg ) , plavi mi CD , to nek' bude sad za početak , pa kasnije da vidim za crvenu unutrašnjost , ja sam totalno zaboravio na ovaj crveni dezen kao Type R .. Uuu biće to u planu , hvala Keno ! ;)
Teško da će ići u pod , jer mi izlaz iz dvorišta na ulicu ima prevelik nagib :(
Ići će 16-ke neke falcare , al' neće puno spušteniji biti od ovoga sad , možda 3 cm najviše :arghh::arghh::arghh:
 
Legend
poslusaj me, bijele celicare, prosiri ih na ovu dimenziju sto sam ti rekao
naprijed udaris 195 45 16 nazad 215 40 16 i veselje zagarantovano :))

A po meni white on white sa ovim crvenim unutra je dobitna kombinacija.. bilo kako bilo keep it clean bez nekih dzidzi midzi detalja :)
 
Top