Honda Prelude 2.0i 16v 4WS

Honda Prelude 2.0i 16v 4WS

Znači nisam jedini,i kod mene Prelude čeka bolje "vrijeme" :D
Evo ti malo inspiracije.


Hahah , samo polako druže , biće vremena .. Bitno je da su auta kod nas u vlasništvu :D
Hvala na ovim slikama .. Vidio sam ovu Ludu na jednom forumu ali nisam unutrašnjost , samo vidio ovu sliku sa prednjim dijelom auta .. Baš mi se sviđa ova kombinacija unutrašnjosti ... :rolleyes:
 
Evo jedan mini update .. :)
Poslao mi ujak iz Kanade, kao poklon za novo auto .. :D
10307053_10202194190168656_1426478792_n.jpg

Kao što vidite, rukavice za trke ( nema šanse da kliže volan , premoćan osjećaj :D ) , čukica ( ne morate mi komentarisati što je Air/fuel Ratio , greška se dogodila u toku isporuke , neću ništa ujaku da govorim , pošto će mi i ovako i onako služiti samo kao šminka ) i ova ručica mijenjača , Type R model .. :D :D :D
Ako Bog da , uskoro počinjem sa pravim radovima.. Još keša trebam da zaradim, pa ćemo polako da se bacimo na posao ..
To bi bilo to za sada.. :D
 
Narode evo jedan update ...
Počeo sam raditi Ludu napokon ! :D
Imam velikih problema sa upravljačkim komponentama .. U pitanju je letva volana , mogao sam rizikovati da ostanem bez glave negdje .. Neko od prethodnih vlasnika je radio oko nje , kao majstorisao , ne znam ni sam šta je u pitanju ... Uglavnom , skinuli smo letvu , zaključali zadnje točkove da ne skreću dok ne riješimo ovo ... Diskovi su krivi Bože sačuvaj , evo jedan i napukao ... Idu novi diskovi , nove pločice , novo ulje .. Uglavnom sve novo ide, ali normalno ne ide odmah , nemam toliko para :D
Ali eto ono najbitnije što mi je trenutno jeste ova letva , pa pošto je auto već na kanalu i pošto radim sa ujakom , lagano ćemo raditi ali kvalitetno !
Ide u toku ovih dana zaštita poda , farbaju se ti neki dijelovi .. Ma vidjećete sve ubrzo ! :D
Malo sam skroman sa slikama , jer nisam imao vremena slikati ... Još uvijek se upoznajemo sa autom , tako da je dosta i ovo :D
10345058_10202250000083869_837832446_n.jpg
10327267_10202250000483879_1500593212_n.jpg

To bi bilo to za sada ! :)
 
Član
Hondica za 5. Sve pohvale, samo lagano radi na njoj. ;) Ovo što ti dimi je najvjerojatnije do kondenza, jer i meni Astra u sred zime isto ovako dimucka, ali cim toplije vrijeme, nigdje ni daška. Samo naprjed! ;)
 
sretno sa vozilom. vidim vec si poceo raditi oko nje. samo polako i nemoj zuriti. jer radis za sebe. i ako ti nije problem slikaj taj 4ws da i ja nesto vidim sto nisam do sad. :D
 
Hondica za 5. Sve pohvale, samo lagano radi na njoj. ;) Ovo što ti dimi je najvjerojatnije do kondenza, jer i meni Astra u sred zime isto ovako dimucka, ali cim toplije vrijeme, nigdje ni daška. Samo naprjed! ;)
Hvala drug, i ja mislim da je do kondenza... Ma evo kao što ti kažeš čim je toplije nema ništa.. :D
sretno sa vozilom. vidim vec si poceo raditi oko nje. samo polako i nemoj zuriti. jer radis za sebe. i ako ti nije problem slikaj taj 4ws da i ja nesto vidim sto nisam do sad. :D
Hvala Merc, a šta ću lagano radim .. :D
Lakše mi je da ti ovako sliku preko neta pokažem , jer ništa ne možeš vidjeti preko mojih slika :D
Znači sve sama mehanika, nema nikakvih elektronskih čuda.. Ima još auta poslije nje što su 4WS ali se pomoću elektronskog puta pokreću i zadnji ... Mehanika majka! :D
mod.jpg
 
Top