Honda Prelude 2.0i 16v 4WS

Honda Prelude 2.0i 16v 4WS

BHT Ovisnik
nadam se da ne dimi sto ga na hladno kidas :D inace jos jednom odlicna, stalno otvaram garazu da vidim ima li sta novog :D
 
joksa nek je sa srecom i dosta kilometara :)
Hvala drug moj ! :D
nadam se da ne dimi sto ga na hladno kidas :D inace jos jednom odlicna, stalno otvaram garazu da vidim ima li sta novog :D
Ma neee , ono sam malo samo probao , prije toga je on radio pofino , pa ga ja ugasio prije videa :D
Hvala Cole , biće uskoro slika ... Kreće rastavljanje od sutra ako Bog da , da ga zaštitim čitavog' , ma vidjećeš sve uglavnom ! :D
 
Član
nista sa tim klipom nisi pokazao kad nisam cuo blokadu,bez toga nije smjelo da prodje ipak je to HONDAA <3
 
Da te malo naruzim kad niko nece :p
prilaz kuci ti je dobar ne zajebavaj kad ja mogu
uci i izaci bez problema mozes i ti, trenutno
da spustis kola i stavis druge bolje felge pozeljno u nekoj
boji npr crvenoj, ja mislim da bi hondica duplo ljepse izgledala,
ugl polako tek si je kupio , za pocetak mijenjaj felge.
Zastitu nemoj karabudziti dobro ocisti , antirostom predji, temeljnom diht masom
gdje treba, onda kobituj dobro i voskiraj.
 
Da te malo naruzim kad niko nece :p
prilaz kuci ti je dobar ne zajebavaj kad ja mogu
uci i izaci bez problema mozes i ti, trenutno
da spustis kola i stavis druge bolje felge pozeljno u nekoj
boji npr crvenoj, ja mislim da bi hondica duplo ljepse izgledala,
ugl polako tek si je kupio , za pocetak mijenjaj felge.
Zastitu nemoj karabudziti dobro ocisti , antirostom predji, temeljnom diht masom
gdje treba, onda kobituj dobro i voskiraj.
Hahahah , ma gledao sam danas , može ona dole , ali ne može nešto sad da se kuca ...
Ma za početak ide mijenjanje letve volana , one gumice , prednja šajba , zaštita ide temeljno naravno i polako , ne žuri mi se ... Pa onda poslije ovih čuda ide tek tuniranje .. Ako mi vjeruješ da sam uradio na PS-u crvene felge i premoćno joj stoje , baš sinoć uradio u par boja , i najbolja crvena :D
 
Društvo , nije neki update , jer trenutno ništa ne radim na Hondi ... Nemam marke da odem na kafu ako mi vjerujete ... Čekam da položim vozački , pa da onda nađem kakav posao poslije škole da radim ....
Uglavnom , stari me je častio kupovinom prednjih diskova , jer smo vidjeli da je prednji lijevi disk napukao i odma' je rekao kupujemo nove ... Hvala stari !

U pitanju su ventilirajući diskovi ... 262x21x51mm .. Bukvalno novi , nisu korišteni .. Samo ih trebam očistiti ..

Kad se voli auto i u školi se prima brza pošta :D
ugl9.jpg

zuc3.jpg
eafj.jpg
ecr6.jpg

To bi bilo sve za sada .. Pa dok ne prodam nešto iz kuće , Honda će biti ušuškana i čekaće ljepše vrijeme da se započne sa poslovima .. :)
 
Top