Honda Prelude 2.0i 16v 4WS

Honda Prelude 2.0i 16v 4WS

Eeeeeh ovakooo narodeeee. ..... Došao i taj dan da kupim sebi vozilicu od svoje zarade i ušteđevine... Trajalo je to malo duže ... Natezanje sa starcima .. Japanac , ko će to održavati , tamo-vamo ... Bilo je svega u pitanju .... Samo me je par drugova podržavalo u tome da kupim sebi ono što volim ... I tako je i bilo na kraju .... Kupljena Honda ! :D
E sad vidjeli ste gore u priloženom koji je model , ali ja ću sad to sve detaljnije da kažem i tako to... :D
Honda Prelude 2.0i 16v 4WS
1991 godište , 103kW - 140 KS ( ali ima više radi izbacivanja srednjeg lonca i mijenjanja zadnjeg, valjda )
Prešla 251k km , motor i mijenjač kao novi ..

Oprema :
ABS , Tempomat , servo volan , 4WS sistem ( ko ne zna , sistem kojim sva četiri točka upravljaju )
El. podizači stakala , el. retrovizori , el. šiber ...
Šta je rađeno na njoj prije nego sam je kupio:
Bixennon svjetla , stavljene 17'' Enzo felge , Remus orginal zadnji lonac , izbačen srednji lonac , stavljen neki filter ..

Evo odmah šta je u planu , pa polako ne žuri mi se :
Pravljenje prednjeg lipa , kupovina gewindi , stikeri u JDM stilu , 16-ke felge sa falcom , Mugen ručica mijenjača , skraćivanje mijenjača , K&N filter , farbanje cijele Honde , motorni prostor srediti u JDM stilu takođe , H-pojasevi ..
Možda se bude naručivao nekad' u budućnosti neki motor sa Vtec-om , ali polako .. :)
Pošto će ona ostati dugoo dugo kod mene , jedino da mi ne izleti jedno 30 000 KM viška , pa kupim Imprezu STi :D Gledaću da se potrudim što je više moguće da je sredim .. :)


Evo napokon i slike , znam da je teško bilo čitati :D
PS. Izvinjavam se što je auto prljavo , konstanto pada kiša , pa sam samo uhvatio prvi slobodan interval da je uslikam :(
af41.jpg
6p7m.jpg
3wmr.jpg
4lnw.jpg
xots.jpg
k9n4.jpg
jm0c.jpg
n3cj.jpg
brbb.jpg
us0y.jpg
1pxd.jpg
xdr7.jpg
9gqx.jpg
 
Član
Znao sam da ce da dodje Japanac ali ovakav ni predpostavio ne bih nikada.Svaka cast..A ta druga slika ti je vrh,vreba Renolca iz mraka Hondu da scepa hehe.2x kultna i extremno dobra auta extra jaka imati u svome dvoristu i znati da su malte ne pa oba tvoja pa neznam sta se vise moze da pozeli.Samo naprijed :D :D
 
Znao sam da ce da dodje Japanac ali ovakav ni predpostavio ne bih nikada.Svaka cast..A ta druga slika ti je vrh,vreba Renolca iz mraka Hondu da scepa hehe.2x kultna i extremno dobra auta extra jaka imati u svome dvoristu i znati da su malte ne pa oba tvoja pa neznam sta se vise moze da pozeli.Samo naprijed :D :D
Hahaha dobra slika aa ? :D
Vreba ona mašina iza naravno .. Sad samo ide sređivanje u totalnom JDM stilu .. :)
Dvije old school zvjerke su sad tu , ulaganje u njih i to je to .. Ništa mi više ne treba.. :D
 
Super Moderator
Super honda jako mi se svidja! Skini naljepnicu sa sajbe jedino mi to nije fino, ostalo je super :)
Nek je sa srecom i da se navozas i uzivas
 
Član
Bravo za izbor, izgleda ovako na prvi pogled da je dobro ocuvana, nek je sa srecom i da je se navozas, ja bih skinuo ovu traku sa sajbe :)
 
Član
Jbt kako ima mocnu liniju, ovaj auto je osudjen da zauvijek plijeni poglede. Meni licno najljepsi hondin auto iz ovog doba, svaka cast na kupovini, navozao se ako Bog da
 
BHT Ovisnik
odlican izbor i odlican auto, svaka cast, nisam ih vidao u bijeloj boji i bas im pravo lezi,bar ova tvoja sjajno izgleda, svaka cast ! :)
po slikama se boja cini odlicna i uredna , zasto bi je farbao
 
Hvala vam momci puno !!! :D
Potrudio sam se da nađem očuvanu .... Ova naljepnica me spašava ako mi vjerujete ... Pukla je šajba , pa dok ne skupim pare za drugu , nek' mi stoji , dobro je pokrila pukotine , jer će me murija zezati zato što je pukla .... I meni smeta , nešto ću iskombinovati dok ne skontam drugu šajbu... :(
Ma Cole , ona je dobro očuvana pravo , ali kad su je farbali ... Bilo je to ljakse farbanje ... Ona je super ovako , ali napravljeni propusti .. Može se ovako ona voziti komotno , ali nije to , to kad je počnem zagledati , i ima dosta ćoškića gdje je počeo bacati koroziju , iako se to ne vidi ovako , to moraš malo da se zagledaš ... Jer ''majstori'' što su je farbali nisu zaštitili kako treba i tako to... Ugl ne žuri mi se sa farbanjem toliko ... Honda je kao osnova ekstra ! :)
 
Svaka cast Jole, izgleda da se cekanje isplatilo, japaner je tu. Neka ti je sa srecom, da je sredis po svom i uzivas u njoj! p.s. Srecan ti 8. mart :p
 
Top