Honda CRX

Honda CRX

Član
Nije ih problem skinuti izlakirati I vratiti....Ja da sam na tvom mjestu ja bi skinuo bez obzira sto ruzine nema....Ja sam gresku napravio nemoj I ti
 
Član
Malo da update ubacim ako ko prati slucajno:

Uglavnom,poslije mnogih prepreka i svega auto preuzeto od sad vec proslog lakirera i odvucena novom majstoru koji je radi postepeno,donesena je odluka ove godine nece na cestu mozda jedino ako je sastavim bar priblizno do tad da se provozam na probnim do Mostara na utrke krajem septembra i to je to.Kako navedoh auto promjenilo majstora koji je radi postepeno bez zurbe i uvijek s nekim napredkom bude kad god odem u obilazak.takodjer kupljen komplet cijevi i koljena inox za izduv,hrpa plastika sarafa inastalacije djekova od Kene sa foruma koji je svog ED-a rasturio u dijelove,redovno kupujem svaki mjesec neke sitnice pripremam spremam da iduce bude spremna u full izdanju.

Evo sad par slika sto sam slikao prije par dana :

Vrata oboja uradjena na grubo,kao i blatobrani i branici i blatobrani,sad ovdje ide finalno ustimavanje pa onda sto dalje ide da bude spremno za farbanje:







 
Malo da update ubacim ako ko prati slucajno:

Uglavnom,poslije mnogih prepreka i svega auto preuzeto od sad vec proslog lakirera i odvucena novom majstoru koji je radi postepeno,donesena je odluka ove godine nece na cestu mozda jedino ako je sastavim bar priblizno do tad da se provozam na pronim do Mostara na utrke krajem septembra i to je to.Kako navedoh auto promjenilo majstora koji je radi postepeno bez zurbe i uvijek s nekim napredkom bude kad god odem u obilazak.takodjer kupljen komplet cijevi i koljena inox za izduv,hrpa plastika sarafa inastalacije djekova od Kene sa foruma koji je svog ED-a rasturio u dijelove,redovno kupujem svaki mjesec neke sitnice pripremam spremam da iduce bude spreman u full izdanju.

Evo sad par slika sto sam slikao prije par dana :

Vrata oboja uradjena na grubo,kao i blatobrani i branici i blatobrani,sad ovdje ide finalno ustimavanje pa onda sto dalje ide da bude spremno za farbanje:







Sretno brate, trebat ce ti je i to dosta.. ako treba nesto pomoci tu sam.
 
Član
Hvala hvala,vrijedilo je zaista,sad ide slaganje preko zime pa na proljece aBd registracija i gas :)
 
Član
Druže ekstra odradjen posao skidam kapu i ja sam htio uzet crxa u sarajevu ali ga momak kupi predamnom tako da sam uzeo bendžu jer je crx baš teško naći a iskreno meni su honda i bmw kao da su partnerske firme jako puno stvari je slično od odnosa snage i zapremine do ponašanja u vožnji i položaja siceva ipak sretno sa hondajom i da te posluži što bolje
 
Top