Honda CRX

Sheki

Član
12.11.2016
26
9
3
32
Čitluk
Auto
Toyota Supra MA70
Nije ih problem skinuti izlakirati I vratiti....Ja da sam na tvom mjestu ja bi skinuo bez obzira sto ruzine nema....Ja sam gresku napravio nemoj I ti

Anes_mo

Član
25.08.2008
3.126
623
113
30
Mostar
Auto
Golf Mk1, Peugeot 206, Corsa
Nema potrebe prozori su ljepljeni fabricki a okolo ima keder koji je skinut i pregledano je stanje nema problema sve ok nikakve truzlezi nema ;)
Drug stakla radi farbanja treba skinuti da se boja nebi krenula ljustit ako vec kvalitetno radis uradi i to nije neki posao.

Chuza

Član
09.12.2007
2.577
158
63
29
Sarajevo
Auto
Honda CRX
Drug stakla radi farbanja treba skinuti da se boja nebi krenula ljustit ako vec kvalitetno radis uradi i to nije neki posao.
Znam da bi u principu ih trebalo skinut,al mislim da nema potreba kod drugara isto na crx je uradjeno bez skidanja samo skinut keder i to je to nema ljustenja niti ista uradjeno sve tip top :)

• Like
Reactions: djuka1.4 16v

Chuza

Član
09.12.2007
2.577
158
63
29
Sarajevo
Auto
Honda CRX
Malo da update ubacim ako ko prati slucajno:

Uglavnom,poslije mnogih prepreka i svega auto preuzeto od sad vec proslog lakirera i odvucena novom majstoru koji je radi postepeno,donesena je odluka ove godine nece na cestu mozda jedino ako je sastavim bar priblizno do tad da se provozam na probnim do Mostara na utrke krajem septembra i to je to.Kako navedoh auto promjenilo majstora koji je radi postepeno bez zurbe i uvijek s nekim napredkom bude kad god odem u obilazak.takodjer kupljen komplet cijevi i koljena inox za izduv,hrpa plastika sarafa inastalacije djekova od Kene sa foruma koji je svog ED-a rasturio u dijelove,redovno kupujem svaki mjesec neke sitnice pripremam spremam da iduce bude spremna u full izdanju.

Evo sad par slika sto sam slikao prije par dana :

Vrata oboja uradjena na grubo,kao i blatobrani i branici i blatobrani,sad ovdje ide finalno ustimavanje pa onda sto dalje ide da bude spremno za farbanje:

MaHa Styling

Član
01.03.2013
1.753
616
113
26
Würzburg
Auto
BMW Z3 Coupé, BMW E30 Coupé, BMW E36 Coupé
Malo da update ubacim ako ko prati slucajno:

Uglavnom,poslije mnogih prepreka i svega auto preuzeto od sad vec proslog lakirera i odvucena novom majstoru koji je radi postepeno,donesena je odluka ove godine nece na cestu mozda jedino ako je sastavim bar priblizno do tad da se provozam na pronim do Mostara na utrke krajem septembra i to je to.Kako navedoh auto promjenilo majstora koji je radi postepeno bez zurbe i uvijek s nekim napredkom bude kad god odem u obilazak.takodjer kupljen komplet cijevi i koljena inox za izduv,hrpa plastika sarafa inastalacije djekova od Kene sa foruma koji je svog ED-a rasturio u dijelove,redovno kupujem svaki mjesec neke sitnice pripremam spremam da iduce bude spreman u full izdanju.

Evo sad par slika sto sam slikao prije par dana :

Vrata oboja uradjena na grubo,kao i blatobrani i branici i blatobrani,sad ovdje ide finalno ustimavanje pa onda sto dalje ide da bude spremno za farbanje:

Sretno brate, trebat ce ti je i to dosta.. ako treba nesto pomoci tu sam.

• Like
Reactions: Chuza

Chuza

Član
09.12.2007
2.577
158
63
29
Sarajevo
Auto
Honda CRX
Hvala hvala,vrijedilo je zaista,sad ide slaganje preko zime pa na proljece aBd registracija i gas :)

Anes_mo

Član
25.08.2008
3.126
623
113
30
Mostar
Auto
Golf Mk1, Peugeot 206, Corsa
Ja sam ocekivao da ce opet crvena biti skrolam odozgo kad ugleda zuti krov konam sto je unakazi i kad sam spustio jos malo vidim zuta joj dobro stoji. Super je ispala :)

EmirRime

Član
14.07.2017
106
42
28
25
Sanski Most
Auto
Corsa B / Bmw e36
Druže ekstra odradjen posao skidam kapu i ja sam htio uzet crxa u sarajevu ali ga momak kupi predamnom tako da sam uzeo bendžu jer je crx baš teško naći a iskreno meni su honda i bmw kao da su partnerske firme jako puno stvari je slično od odnosa snage i zapremine do ponašanja u vožnji i položaja siceva ipak sretno sa hondajom i da te posluži što bolje

• Like
Reactions: vladica85 and Chuza