Honda CRX

Chuza

Član
09.12.2007
2.577
158
63
29
Sarajevo
Auto
Honda CRX
Honda preko vikenda i provozana sve fercera sve ok sad cekamo limara i lakirera da preuzme auto i da se radi a ja u meduvremenu skupljam sitnice sto fale :) Danas kupljena sjedista od CRX orginalna posto je neko povadio ih prije mene i ubacio obicna od Civica,takodjer je isto uradio sa tablom medjutim i nju sam pronasao samo je trebam otici pokupiti,sredisnju konzolu takodjer sam pronasao i ona je tu spremna ceka ostatak table :)

bilder uploaden

adi187

Član
25.11.2008
7.213
162
63
32
Srebrenik
www.safe-chip.com
Auto
Fiat Stilo JTD
zanimljiv izbor auta, malo ih je u dobrom stanju tako da ce svakako biti pojava i plijenit paznju dok se zavrsi :)
Bolje furat i starije auto koje je gust voziti i dobro izgleda nego neko novije obicno koje svako vozi :p :)

• Like
Reactions: Chuza

Chuza

Član
09.12.2007
2.577
158
63
29
Sarajevo
Auto
Honda CRX
zanimljiv izbor auta, malo ih je u dobrom stanju tako da ce svakako biti pojava i plijenit paznju dok se zavrsi :)
Bolje furat i starije auto koje je gust voziti i dobro izgleda nego neko novije obicno koje svako vozi :p :)
Vjeruj drugar eto vozio sam to novije auto al ovo staro ima nesto ono nesto neku dusu pricu borbu za svaki dio i slicno dok za novija sta zazelis klik i kupi,ovako se boris sklapas boris za svaki dio i onda to daje neku posebnu draz i cejf :)

13.11.2016
1
0
1
43
Tuzla
Jedan savjet polako s papučicom gasa ja sam svoju crx ostavio u crnoj gori zbog prebrze vožnje jedva glavu izvukao a od auta ostala saobraćajna i lijepa uspomena
Zato pamet u glavu

Poslano sa mog Redmi 3 koristeći Tapatalk

Chuza

Član
09.12.2007
2.577
158
63
29
Sarajevo
Auto
Honda CRX
Danas Honda odvucena kod limara i lakirera,kako bude majstor slao slike tako cu i ja update ubacivat :)

Evo danas jedna slika kad smo je natovarili i krenuli put majstora :)
picupload

I ostao sam sliku duzan spakovanog motora,imam problem sa gornjim crijevom od hladnjak u setu sam dobio pogresno crijevo pa sam poslao poruku prodavcu na ebay pa nadam se da ce ispravno ubrzo stici i otprilike to je nekih 90% izgleda motornog prostora al to cemo vremenom jos malo doradit :)

direct upload

Chuza

Član
09.12.2007
2.577
158
63
29
Sarajevo
Auto
Honda CRX
Majstor danas poceo radit Hondu odlucili smo danas vidjet kakav horor se krije na zadnjim obrvama i naravno saban majstor je imao pune ruke posla,sutra nastavak i guljenje do zdravog lima i skidanje ovog sabanluka i onda idu nove obrve i posao kako treba da se uradi,a evo sad slike horora kojeg smo zatekli:

foto hochladen

bilder kostenlos