Honda CRX

Chuza

Član
09.12.2007
2.577
158
63
29
Sarajevo
Auto
Honda CRX
Prije par dana nabavljene TA Technix gewinde

bilder hochladen kostenloscertificity.com

Sto se tice nastavka radova na limariji i farbanju,uradjena je jos suvozaceva obrva povarena i nabacen je epoxidni primer i sad cekamo majstora da nastavi sa radovima jer su stali jer je prezauzet pa ceka se da rijesi ostale projekte i da nastavimo gdje smo stali :)

• Like
Reactions: Start and vladica85

Chuza

Član
09.12.2007
2.577
158
63
29
Sarajevo
Auto
Honda CRX
Ajmo mali update :D
Prodao Azev jer mi nije to to za Rexa trazio sam ness sa vise krakova i nadjem ove felge,15ke 7j et38 lose su ofarbane al cu ih osvjezit i ostavit u bijeloj boji :)
bild upload

Takodjer dns mi stigli zmigavci iz Srbije donio prijatelj posto ih u Bosni nisam mogao naci ispravne citave a o novim cak i da ne spominjem :)
bilder kostenlos

I za kraj,od najboljeg prijetalja dobijem na poklon nov Yap style made by Zenevar
picupload

• Like
Reactions: vladica85 and Start

aLen_G60

Član
07.09.2013
870
758
93
33
Kakanj
Auto
golf 16VT
Te felge ja prodao u Tesanj, za 160km, lose ofarbane i lose gume..ne znam koliko ti se isplati raditi ih.

• Like
Reactions: Chuza

MaHa Styling

Član
01.03.2013
1.753
616
113
26
Würzburg
Auto
BMW Z3 Coupé, BMW E30 Coupé, BMW E36 Coupé
Pricao sam na skupu sa Chuzom i.pokazivao mi je neke slike.. Ljudi moji jes i bila sjebana :D Nadam se da ce imati zivaca privesti projekat do kraja.

Chuza

Član
09.12.2007
2.577
158
63
29
Sarajevo
Auto
Honda CRX
bas se bojis da ce opet limarija bit ista posle zimske voznje ? :p :D
Ne bojim nego jednostavno ovo je auto za cejf,imam jos jedno auto pored honde tako da nema potrebe da se vozi i zimi a i ko daily auto :)

Pricao sam na skupu sa Chuzom i.pokazivao mi je neke slike.. Ljudi moji jes i bila sjebana :D Nadam se da ce imati zivaca privesti projekat do kraja.
A ti si taj :) Mah sve je to ok bice to ko bomba,sto se zice zivaca eh to je tu negdje pred kraj hahaha al neka nema veze imam jos volje da se ovo privede kraju koji je eto tu negdje blizu :)

• Like
Reactions: MaHa Styling

MaHa Styling

Član
01.03.2013
1.753
616
113
26
Würzburg
Auto
BMW Z3 Coupé, BMW E30 Coupé, BMW E36 Coupé
Ne bojim nego jednostavno ovo je auto za cejf,imam jos jedno auto pored honde tako da nema potrebe da se vozi i zimi a i ko daily auto :)

A ti si taj :) Mah sve je to ok bice to ko bomba,sto se zice zivaca eh to je tu negdje pred kraj hahaha al neka nema veze imam jos volje da se ovo privede kraju koji je eto tu negdje blizu :)
Ma bit ce valjda gotovo prije nego ih izgubis hahaha..

• Like
Reactions: Chuza

Chuza

Član
09.12.2007
2.577
158
63
29
Sarajevo
Auto
Honda CRX
Evo mali update :) Nakon brojnih prepreka najvise zauzetosti majstora Honda se pocela radit udarno :)

Usla u radionicu i pocele se obrve radit,evo jedna 50% zavrsena sa pripremom :)

Sheki

Član
12.11.2016
26
9
3
32
Čitluk
Auto
Toyota Supra MA70
Poslusaj me I skini prozore i provjeri stanje ispod kedera...kad ga vec radis uradi da valja