Honda CRX

Honda CRX

Član
Ajmo mali update :D
Prodao Azev jer mi nije to to za Rexa trazio sam ness sa vise krakova i nadjem ove felge,15ke 7j et38 lose su ofarbane al cu ih osvjezit i ostavit u bijeloj boji :)
bild upload

Takodjer dns mi stigli zmigavci iz Srbije donio prijatelj posto ih u Bosni nisam mogao naci ispravne citave a o novim cak i da ne spominjem :)
bilder kostenlos

I za kraj,od najboljeg prijetalja dobijem na poklon nov Yap style made by Zenevar
picupload
 
Član
btw ja ovakve zmigavce naso kod jednog momka u Vg, onaj sto sam ti govorio da pitas za rubove, 15KM/kom me dosli. :D
 
Pricao sam na skupu sa Chuzom i.pokazivao mi je neke slike.. Ljudi moji jes i bila sjebana :D Nadam se da ce imati zivaca privesti projekat do kraja.
 
Član
bas se bojis da ce opet limarija bit ista posle zimske voznje ? :p :D
Ne bojim nego jednostavno ovo je auto za cejf,imam jos jedno auto pored honde tako da nema potrebe da se vozi i zimi a i ko daily auto :)

Pricao sam na skupu sa Chuzom i.pokazivao mi je neke slike.. Ljudi moji jes i bila sjebana :D Nadam se da ce imati zivaca privesti projekat do kraja.
A ti si taj :) Mah sve je to ok bice to ko bomba,sto se zice zivaca eh to je tu negdje pred kraj hahaha al neka nema veze imam jos volje da se ovo privede kraju koji je eto tu negdje blizu :)
 
Ne bojim nego jednostavno ovo je auto za cejf,imam jos jedno auto pored honde tako da nema potrebe da se vozi i zimi a i ko daily auto :)


A ti si taj :) Mah sve je to ok bice to ko bomba,sto se zice zivaca eh to je tu negdje pred kraj hahaha al neka nema veze imam jos volje da se ovo privede kraju koji je eto tu negdje blizu :)
Ma bit ce valjda gotovo prije nego ih izgubis hahaha..
 
Član
Evo mali update :) Nakon brojnih prepreka najvise zauzetosti majstora Honda se pocela radit udarno :)





Usla u radionicu i pocele se obrve radit,evo jedna 50% zavrsena sa pripremom :)



 
Top