Honda CRX

Honda CRX

Član
Jbt kako ove honde imaju ono nesto, nezz objasnit, ali auto je boca, samo naprijed

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Član
Honda preko vikenda i provozana sve fercera sve ok sad cekamo limara i lakirera da preuzme auto i da se radi a ja u meduvremenu skupljam sitnice sto fale :) Danas kupljena sjedista od CRX orginalna posto je neko povadio ih prije mene i ubacio obicna od Civica,takodjer je isto uradio sa tablom medjutim i nju sam pronasao samo je trebam otici pokupiti,sredisnju konzolu takodjer sam pronasao i ona je tu spremna ceka ostatak table :)


bilder uploaden
 
Član
zanimljiv izbor auta, malo ih je u dobrom stanju tako da ce svakako biti pojava i plijenit paznju dok se zavrsi :)
Bolje furat i starije auto koje je gust voziti i dobro izgleda nego neko novije obicno koje svako vozi :p :)
 
Član
zanimljiv izbor auta, malo ih je u dobrom stanju tako da ce svakako biti pojava i plijenit paznju dok se zavrsi :)
Bolje furat i starije auto koje je gust voziti i dobro izgleda nego neko novije obicno koje svako vozi :p :)

Vjeruj drugar eto vozio sam to novije auto al ovo staro ima nesto ono nesto neku dusu pricu borbu za svaki dio i slicno dok za novija sta zazelis klik i kupi,ovako se boris sklapas boris za svaki dio i onda to daje neku posebnu draz i cejf :)
 
Jedan savjet polako s papučicom gasa ja sam svoju crx ostavio u crnoj gori zbog prebrze vožnje jedva glavu izvukao a od auta ostala saobraćajna i lijepa uspomena
Zato pamet u glavu

Poslano sa mog Redmi 3 koristeći Tapatalk
 
Član
Danas Honda odvucena kod limara i lakirera,kako bude majstor slao slike tako cu i ja update ubacivat :)

Evo danas jedna slika kad smo je natovarili i krenuli put majstora :)
picupload

I ostao sam sliku duzan spakovanog motora,imam problem sa gornjim crijevom od hladnjak u setu sam dobio pogresno crijevo pa sam poslao poruku prodavcu na ebay pa nadam se da ce ispravno ubrzo stici i otprilike to je nekih 90% izgleda motornog prostora al to cemo vremenom jos malo doradit :)

direct upload
 
Top