Honda CRX

Honda CRX

Član
Bravo, podrzavam ,da se ona fino srediti za ne prevelike pare, sta reci za crx, poket roket :D Nek je sa srecom .
 
Član
Hvala puno drugar :) A rubove od civica ima al za CRX nema al nikako hahah ima na ebay pa cu vjerovatno porucit doci ce me papreno al hajd sta cu nema druge nego tako uradit

Samo dobar limar i napravi sve,kod mene na Preludi su radili rubove i dio pragova napravio čovjek original šalju mu oldtimere iz Njemačke da radi,skuplji je recimo nego neki drugi majstori ali zato nema fušanja.
Sretno sa projektom!
 
Član
Evo mali update nabavljena masina D16A9 ili jednostavnije receno 1.6 16v 96kw dupla bregasta,masina moja stara koja je dosla u CRX je zaribala pukao je zupcasti i onda sam uzeo od prijatelja ovu masinu gore navedenu :)

fotos kostenlos

Masinu sam odma otvorio poslao glavu na ravnanje i ugradnju novih gumica ventila,kupio sve dihtunge i uradio po bosanski receno veliki servis :D tako da uskoro ide ugradnja i paljenje :)

Prije par dana postar je ovo donio :) vise od mjesec dana se cekalo da stigne

kostenlose bilder

U pitanju je komplet set svih crijeva osima vakuma silikonskih u crvenoj boji sa novim selnama,vakumska mala crijeva sam takodjer porucio cekam da stignu :)

I naravno danas stigla ispusna grana 4-2-1 i odma proba :)

kostenlos bilder hochladen

Sad uhvatit opet slobodnog vremena rasklopit auto uzet jos sta bude potrebno od dijelova ubacit motor upalit probat vidjet jeli sve ok i auto onda ide kod limara i lakirera za nastavak radova :)
 

OmO

Član
Pa sta je od Emina motor sad kod tebe, crijeva njegova, grana, opet vlasnika mjenja, ko li je sljedeci :/
 
Top