honda crx sarajevo

honda crx sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eddo je napisao(la):
potpisujem ovu zadnju recenicu predhodnog posta i zelim nastradaloj sto brzi oporavak i da nam se sto prije vratis na pistu. ako bog da vec u mostaru :)

Ona nije nikad ni bila na pisti :) a sumnjam i da ce biti nakon ovoga narocito :)
 
Član
djavolica je napisao(la):
eddo je napisao(la):
potpisujem ovu zadnju recenicu predhodnog posta i zelim nastradaloj sto brzi oporavak i da nam se sto prije vratis na pistu. ako bog da vec u mostaru :)

Ona nije nikad ni bila na pisti :) a sumnjam i da ce biti nakon ovoga narocito :)

onda sam je pomjeso sa nekom curom koja je isto vozila hondu bas cini mi se u mostaru da je bila davne 2006-te
 
eddo je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
eddo je napisao(la):
potpisujem ovu zadnju recenicu predhodnog posta i zelim nastradaloj sto brzi oporavak i da nam se sto prije vratis na pistu. ako bog da vec u mostaru :)

Ona nije nikad ni bila na pisti :) a sumnjam i da ce biti nakon ovoga narocito :)

onda sam je pomjeso sa nekom curom koja je isto vozila hondu bas cini mi se u mostaru da je bila davne 2006-te

Jeste, to je bila Selma sa ljubicastom CRX (samo je tada jos bila crvena cini mi se), a ova Honda je bila na race-u kao sto vidis na prvoj slici sto sam stavila, tu smo bili ja i momak, auto je njegovo,a kao sto vidis u medjuvremenu je doslo do nekih promjena pa tako i u samom vozacu nje :)
 
E vako, zena mi je dobro, super se oporavlja, i za 10tak dana bi trebala vani! Auto ce da bude uskoro ako Bog da, isto, samo sa jacim motorom, jer ja sto bi nas narod reko NE MEREM BEZ HONDE! RCAT sto se tice djidjanja spojlerima i guma, nije falilo za njih, jer se auto nikada nije vozilo zimi, ali jebg, ona ga uze da ode na posao i eto! Tak u tom slucaju jbg sta da ti kazem, ja sam tu da ti dam najlji komentar vezano za tto, a ne da se nagadja, kako su celave gume i bla bla ;)
 
Član
RED THUNDER je napisao(la):
E vako, zena mi je dobro, super se oporavlja, i za 10tak dana bi trebala vani! Auto ce da bude uskoro ako Bog da, isto, samo sa jacim motorom, jer ja sto bi nas narod reko NE MEREM BEZ HONDE! RCAT sto se tice djidjanja spojlerima i guma, nije falilo za njih, jer se auto nikada nije vozilo zimi, ali jebg, ona ga uze da ode na posao i eto! Tak u tom slucaju jbg sta da ti kazem, ja sam tu da ti dam najlji komentar vezano za tto, a ne da se nagadja, kako su celave gume i bla bla ;)


Stvarno mi je drago da ti se zena oporavlja,sva sreca pa je sve dobro zavrsilo,a auto :) mah eto njega leti prema tebi :)
 
Član
RED THUNDER je napisao(la):
E vako, zena mi je dobro, super se oporavlja, i za 10tak dana bi trebala vani! Auto ce da bude uskoro ako Bog da, isto, samo sa jacim motorom, jer ja sto bi nas narod reko NE MEREM BEZ HONDE! RCAT sto se tice djidjanja spojlerima i guma, nije falilo za njih, jer se auto nikada nije vozilo zimi, ali jebg, ona ga uze da ode na posao i eto! Tak u tom slucaju jbg sta da ti kazem, ja sam tu da ti dam najlji komentar vezano za tto, a ne da se nagadja, kako su celave gume i bla bla ;)
hi ;)

drago mi cuti da ti zena ide nabolje sa zdravljem.. :)

ja nisam nagadjala dali su gume celave ili ne.. moj komment je bio opcenit uvezi ljetnih guma upo zime ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top