honda crx sarajevo

honda crx sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sinoc oko 19:30 u naselju Grbavica desila se saboracajna nesreca u kojoj je ucestvovala, vecini poznata sa street race-a Honda crx sa "F1" naljepnicama,iz SRCS odnosno ova sa slike:
6on09k0.jpg

Djevojka koja je vozila je zadobila povrede glave i puknutu plucnu maramicu. A ovako je izgledalo auto:
86jb7dg.jpg

82cr0ut.jpg

71xpshh.jpg
 
Član
Vidjeh sinoc, steta auta, vlasnik ga je bas volio :icon_confused:

No hajd, opet sreca niko nije nastradao, ta cura je i dobro prosla sa obzirom na to da nije bila vezana. Da jeste, vjerovatno joj nista ne bi bilo, jer auto ima trkace H pojase.
 
Lav je napisao(la):
ma ne majo grijesis... vidi se da su celave

bio mi je momak...hodala sam sa njim kad su mu obje prednje gume pukle, kad a je narucio nove iz Tuzle i kada ih je postavio i sve...tako da ako iko zna kakve su gume bile ja znam vjeruj;)
 

Lav

Član
ma znam. ja sam sinoc nakon udesa ulazio u auto da izvadim neline stvari. To ulazenje je uslovno receno jer je sve zguzvano. Hvala Bogu da je sad dobro.
citam i danas u avazu tekst. totalna fula....
nit je isla od hrasna prema stadionu nito se prevrtala... oni samo da imaju sta da napisu.
 
Lav je napisao(la):
ma znam. ja sam sinoc nakon udesa ulazio u auto da izvadim neline stvari. To ulazenje je uslovno receno jer je sve zguzvano. Hvala Bogu da je sad dobro.
citam i danas u avazu tekst. totalna fula....
nit je isla od hrasna prema stadionu nito se prevrtala... oni samo da imaju sta da napisu.
ma ljudi citavu pricu ispricaju iz jednog detalja...ko god pogleda vidi da nije tako bilo al eto...cuj prevrtala se a nigdje tragova nikakvih...joj bas nema smisla sta...i isla od hrasnog a azvrsila us tubu na suprotnoj strani....bas nikakvog smisla al eto...
samo mi nije jasno zbog cega je pocela sverala po cesti...jeli nesto kocila ili je brzo isla?znam da je klizavo bilo uzasno ali opet...
 

Lav

Član
ma nezna se nista dok ona ne progovori. ali mo od nekih ocevidaca culi da joj je izletio neko iz onih prodavnica ondje...
 
Lav je napisao(la):
ma nezna se nista dok ona ne progovori. ali mo od nekih ocevidaca culi da joj je izletio neko iz onih prodavnica ondje...

moze biti...jer nema smisla nikavog da je normalno vozila i da se to desilo...jedino bas da je nekome pocela kociti pda proklizala nikako drugacije...i d aje brzo vozila opet ne bi to tako ispalo nije mogla toliko brzo uz brdo ici...ma kako god bitno ja da bude dobro samo, dobro je jos i prosla kako je moglo biti
 
Član
Pa i ja sam kad mi rekose da je djevojka razbila auto, odmah pitao, jel to ona sa Audijem? :)

Cesta je klizava, ljetne gume jesu nezgodne, al i da je bila na zimskim, ne znaci da se u istoj situaciji opet ne bi razbila. Masan je asfalt zadnjih dana, a tu ni dobre gume previse ne pomazu.
 
Član
Pa sta ste ocekivali od supaka iz avaza oni samo tako znaju da seru nek su oni djevojci stavili puno ime i prezime a kad neko nekog ubije onda idu incijali. Novinari iz avaza su pravi supci imao sam posla sa njima. A da zamolio bih ne upucene u situaciju da ne seru i ne spekulisu po mahalama jer svakave ruzne price o tome dolaze do mene. Cak je neko plasirao pricu da je honda bila prodana sto je totalna ne istina. Malo postovanja prema nastradaloj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top