honda crx sarajevo

honda crx sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ta prica je od Davora tako da ako je on slagao onda jeste neistina, ali kako god cinjenica je da je Honda bila vec neko vrijeme kod nje, a ne kod njega...To nije nikakvo nepostovanje prema njoj, niti bilo kakve price, ne znam da je iko ista lose rekao u vezi cure, niti ima razloga da se takvo sta kaze
 
Član
Ma niko nista lose nije ovdje rekao nego ovdje ima mahalaca koji ovo citaju i plasiraju svojekakve price na njih sam mislio nema razloga za ljutnju
 
Član
Djevojka je stabilna ok je probijena joj je plucna maramica i pukla joj je arkada ali sve je sanirano mora lezati u bolnici par dana i mirovati
 
c00l_zEr0 je napisao(la):
Ma niko nista lose nije ovdje rekao nego ovdje ima mahalaca koji ovo citaju i plasiraju svojekakve price na njih sam mislio nema razloga za ljutnju
Ja sam odgovorila jer je Davor meni licno rekao da curi prodaje Hondu, tako da ako je on mene slagao onda ok...mislim da ima razloga zasto drugi ljudi nisu znali za to, ali to nije bitno i nije mi bila namjera uopste da se petljam samo sam mislila da znaju i ostali za to pa je iz tog razloga i pocela prica o tome...iskreno mislim da se to nikoga ne tice sta on radi sa svojim autom i da se svi bez potrebe petljaju, meni je zao sto je prica uopste pocela i da sam znala da vise nikome nije rekao za to ne bi se ni od mene culo...kako god bitno je da cura sada bude dobro, a Honde vise svakako nema
 

Lav

Član
pa tako reci cini mi se da su celave a ne ono samouvjereno "vidi se da su celave". ti kao veliki strucnjak za gume si to procijenio.
svaka cast
 
Član
Steta stvarno ali neka je ona ziva ali ta plucna maramica je nezgodna... daj Boze da u potpunosti ozdravi!
 
želim djevojci što brži oporavak i da sve bude uredu (najmanje je bitno odkle je vozila čime je vozila i kakvim gumam lim je lim život je život zato kažem bitno je da cura bude dobro i da sve bude uredu osobno joj želim sve najbolje iako je niti znam niti sam ikad čuo za nju ali znam kako je kad se ovako nešto desti zato i ovo kažem)
 
ma ako su vec ovako brzo vijesti da je stabilna onda ce to bit sve dobro...brz oporavak zelim....
i nemojte ba odma price te mozda joj je nesto izletilo....te ne vidim kako bi izletila da je normalno vozila....mozda je sve istina, al je mozda jednostavno kriva i jbg.....ajd na greskama se uci, bitno nek je dobro...pozdrav

PS. guma glavu cuva...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top