honda crx sarajevo

honda crx sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Steta steta auto je pravo lijepo,ali mislim da je ludost na ovako sirokim gumama voziti po ovom vremenu,neznam svako savjestan bi to skinuo s prvim snijegom! Nek je ziva glava!

P.S: ovo je sreca u nesreci,prejako auto,ali na kraju ju je spasilo sto ima masivan motor,pa nije do nje doslo!!!
 
ja bih imala dosta toga reci na sve ovo, ali necu iz razloga sto znam da ce biti pogresno protumaceno...ovo se nije moralo desiti nikako, ali sta je tu je, imala je srecu da je ostala ziva jer je moglo i puno gore da zavrsi, a sada je bitno samo da ozdravi.Nadam se da je ovo samo dovoljna poruka bila nekima za ubuduce jer se vrijeme vratiti ne moze da se greske isprave ali se zato mogu ne praviti iste ubuduce
 
djavolica je napisao(la):
ja bih imala dosta toga reci na sve ovo, ali necu iz razloga sto znam da ce biti pogresno protumaceno...ovo se nije moralo desiti nikako, ali sta je tu je, imala je srecu da je ostala ziva jer je moglo i puno gore da zavrsi, a sada je bitno samo da ozdravi.Nadam se da je ovo samo dovoljna poruka bila nekima za ubuduce jer se vrijeme vratiti ne moze da se greske isprave ali se zato mogu ne praviti iste ubuduce

svakako...slazem se...
 
Član
Outrage je napisao(la):
ali mislim da je ludost na ovako sirokim gumama voziti po ovom vremenu,neznam svako savjestan bi to skinuo s prvim snijegom! Nek je ziva glava!

Jesi i ti i dalje na 195ticama? Ja jesam, i mrva soli u glavi i perfektno se mogu vozikati po gradu, pa i dalje od njega. A rovat po snijegu ionako necu sa svojim autom tako da mi je svejedno.
 
hmm vijesto sporo dolaze do mene all bar dodju :) ja sam cuo da je motor od udara zavrsio na zadnjem sjedistu..i to je 100% , vlasnik auta mi reko...cura je odlicno prosla i nek zahvali bogu sto je ziva ostala! jeben je ovaj led!
 
Član
fino je skrsila kola ali nek je glavu sacuvala srecom imam auto za nijeg ( golf 1) a bmw iz garaze neizlazi ni kad je kisa a srecom snijega kod nas i nema skoro nikako
 
Integra_Gsi je napisao(la):
hmm vijesto sporo dolaze do mene all bar dodju :) ja sam cuo da je motor od udara zavrsio na zadnjem sjedistu..i to je 100% , vlasnik auta mi reko...cura je odlicno prosla i nek zahvali bogu sto je ziva ostala! jeben je ovaj led!

Tako nekako otprilike...opet dobro je proslo kako je moglo da bude...Nije toliko ni do leda koliko je do neiskustva vozaca, al nije vise bitno, bilo je kako jeste, ne moze se ispraviti
 

Lav

Član
e jebiga sad cuj motor na zadnjim sjedistima.
nikad kraj pretjerivanju. i ako ti je davor reko to je bilo onako slikovito i mastovito. motor se nije maknuo stari moj. nije ugrozio vozacicu ni najmanje. jedini problem je bilo nevezanje.
posljedice nevezanja su i dvije povrede koje je dobila: pucanje plucne maramice, i arkada i oko.
volan je udario u prsa, pa je rebro probilo plucnu maramicu. i glavom je udarila u sajbu ili u volan (mada bi rekao prije da je u volan) i stradalo je oko.
 
Lav je napisao(la):
e jebiga sad cuj motor na zadnjim sjedistima.
nikad kraj pretjerivanju. i ako ti je davor reko to je bilo onako slikovito i mastovito. motor se nije maknuo stari moj. nije ugrozio vozacicu ni najmanje. jedini problem je bilo nevezanje.
posljedice nevezanja su i dvije povrede koje je dobila: pucanje plucne maramice, i arkada i oko.
volan je udario u prsa, pa je rebro probilo plucnu maramicu. i glavom je udarila u sajbu ili u volan (mada bi rekao prije da je u volan) i stradalo je oko.

Ma dobro to je Davor malo vise slikovito opisao,nesto slicno je i meni rekao al nije bas bukvalno tako se mislilo, vidjeli smo uostalom kako je izgledalo
 
Član
Ta prica o ljetnim gumama.....one se voze ljeti,a ne zimi.Kakve veze ima jesu li nove ili nisu?Ljetna guma se pravi od smjese koja se stvrdnjava na +4 stepena.Poslije toga je plastika,nista drugo.A ispod nule,necu ni napominjati.Jos je gori onaj koji je smislio zakon da su ljetne gume i lanci tzv ''zimska oprema''.Svasta.Cak ni M+S nije zimska guma,jer nema dovoljan broj sitnih lamela koje u stvari i drze po snijegu.I M+S koje se voze ljeti,istope svoje lamele ,jer su mekse,i zimi nista ne drze.A zimske gume imaju preko 2000 sitnih lamela.....a ne krampona od 3 cm.
Ovi podaci bi trebali biti u testovima za polaganje....
 
Član
ovdje je od skoro zakonski, kaznjava se vozac sa ljetnim gumama u zimi a osiguranje ne preuzima nista od steta, ako je udesno auto se vozilo na ljetnim gumama, bez obzira jeli nove ili stare..

moj udes je slican bio, samo ljeti - aquaplaning.. auto je gore izgledalo, ali cak ni tada se motor nije pomjerio na sic.. ja sam bila svezana i dobila samar od airbaga sa strane, prednji se nije otvorio jer udarac bi sa strane.. da nebi bila svezana proletila bi kroz sajbu i zarvsila na cesti..

posle udesa.. i nakon dugog boravka po bolnicama, sam opet isla u internet.. pa sam mogla citati svakakvih prica.. koliko svijeta je moj udes vidio (?).. i ma svako bi tu skroz drugacije reagovao nego sto sam ja.. ima ih koji su me cak i mrtvu vidjeli.. razbijene glave, polomitih kostiju i neznam sta sve jos..

ja ovoj djevojki zelim sve najbolje.. neznam nju, neznam price okolo.. ne interesuju me.. zelim joj samo brzi oporavak i daljni zivot bez bolova i komplikacija, a mozda je malo i svjet.. od oktobra do marta bar, obavezno zimske gume.. sta vrijedi auto nadzidzati sa spoilerima, ako fali za zimske gume!
 
Član
potpisujem ovu zadnju recenicu predhodnog posta i zelim nastradaloj sto brzi oporavak i da nam se sto prije vratis na pistu. ako bog da vec u mostaru :)
 
RCat je napisao(la):
ovdje je od skoro zakonski, kaznjava se vozac sa ljetnim gumama u zimi a osiguranje ne preuzima nista od steta, ako je udesno auto se vozilo na ljetnim gumama, bez obzira jeli nove ili stare..

moj udes je slican bio, samo ljeti - aquaplaning.. auto je gore izgledalo, ali cak ni tada se motor nije pomjerio na sic.. ja sam bila svezana i dobila samar od airbaga sa strane, prednji se nije otvorio jer udarac bi sa strane.. da nebi bila svezana proletila bi kroz sajbu i zarvsila na cesti..

posle udesa.. i nakon dugog boravka po bolnicama, sam opet isla u internet.. pa sam mogla citati svakakvih prica.. koliko svijeta je moj udes vidio (?).. i ma svako bi tu skroz drugacije reagovao nego sto sam ja.. ima ih koji su me cak i mrtvu vidjeli.. razbijene glave, polomitih kostiju i neznam sta sve jos..

ja ovoj djevojki zelim sve najbolje.. neznam nju, neznam price okolo.. ne interesuju me.. zelim joj samo brzi oporavak i daljni zivot bez bolova i komplikacija, a mozda je malo i svjet.. od oktobra do marta bar, obavezno zimske gume.. sta vrijedi auto nadzidzati sa spoilerima, ako fali za zimske gume!
I ovdje je kaznjivo samo sto policija manje vodi racuna o tome...njima je vaznije recimo mene kazniti za tamna stakla kroz koja se iznutra najnormalnije vidi, ili sijalice koje su zanosile na rozu boju a njima smetaju iz nekog nepoznatog razloga tj oni to zovu crvenim svjetlima, nego nekoga sa gumama koje gotovo vise i nemaju sara na sebi a voze se po ovakvom vremenu...sta ces to se zove nemar nase policije...rijetke su situacije kada oni nekoga zaustave da bi izmjerili saru na gumi a narocito da radi toga nekoga kazen...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top