Honda Civic

Honda Civic

Član
Dobra sedanka :cool: imamo iste motore samo redovno mijenjaj ulje i nema zime :icon_smile: iskreno nemoj mnogo da je stedis valja je po nekad sprasiti :icon_smile: al ne valja da je ganjas u blokadu to samo ako naleti neki BMW :lol: nemam nista protiv bmw-a inace svidja mi se taj auto ali honda je honda :icon_biggrin: uzdravlju da je vozis poooozzzzzzz
 
Član
VTEC je napisao(la):
Dobra sedanka :cool: imamo iste motore samo redovno mijenjaj ulje i nema zime :icon_smile: iskreno nemoj mnogo da je stedis valja je po nekad sprasiti :icon_smile: al ne valja da je ganjas u blokadu to samo ako naleti neki BMW :lol: nemam nista protiv bmw-a inace svidja mi se taj auto ali honda je honda :icon_biggrin: uzdravlju da je vozis poooozzzzzzz

hvala prijatelju..slazem se sa tobom u potpunosti..kod mene je na satu skoro 500.000km ali i dalje motor radi ko dokSa..
 
Član
jao, kako bi joj dobro stajala neka mat boja. :)
malo spustiti, ali ionako se unutra dosta nisko sjedi.
;)
 
Član
eleks je napisao(la):
jao, kako bi joj dobro stajala neka mat boja. :)
malo spustiti, ali ionako se unutra dosta nisko sjedi.
;)

nije ti losa ideja sekunde za neku mat varijantu..a sto se tice voznje i sjedista fkt je nisko i pravi uzitak..
 
Član
jednom davno sam ga ja htio kupiti tu u zg, al klinac sam bio i nikako nisam znao voziti ga s čokom. :D
presmijesno je bilo, stisnem čok i vozim se, nakon 100 metara auto pocne skakati po cesti i gušiti se, ja iskljucim cok - a ono jos gore hahaah, al tad sam bas balav bio..

uglavnom fino ga sredi.. :cool:
 
Član
daj nekih slika da vidimo kako izgleda spustena.

gdje si probio hladnjak? mozda se moze rijesiti onim tecnim metalom
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
daj nekih slika da vidimo kako izgleda spustena.

gdje si probio hladnjak? mozda se moze rijesiti onim tecnim metalom

silazio sa trotoara,nabijem ga odozdo i belaj :( a necu da majmunisem i da krpim svakako nije njegov fabricki

OmO je napisao(la):
Lijepo spustena ;)
btw. gdje si kupio opruge ?

rezna ploca je odradila svoje i uopste ne cucka,prezadovoljan sam..preioritet mi je karambolka,hauba i farbanje pa onda idu oprugice i ostale sitnice..
 
Top