Honda Civic

Honda Civic

EE9

Član
Sretno i puno bezbrižnih kilometara! ;-)

Dobrodošao u svijet japanske tehnologije! :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ovih 4gen Civica sve vise i vise :D takodje sam primjetio i da dosta raje uzima Sedanke, koje su prije bile bas rijetkost u chunerskim krugovima. A najs su, prave kruzalice za spustit, ubit u pod i samo kruzat i kruzat :icon_biggrin:

Inace, motor taj, d16a6 - 1.6 sohc, odlican, dok sam ga imao nisam bio svjestan kako potencijalan motor imam ;)

izletila mi sedanka brate,trazio sam coupea ali sad mi se pocela i ova svidjati:)i samo jedna ispravka..moj motor je d16a7,iako nisam strucan u tome pa bih te molio da mi pojasnis karakteristike jednog i drugog..pozz

..323.. je napisao(la):
Lijepa honda,stavi jos malo slika.Sretno u daljim radovima. ;)

hvala kolega

EE9 je napisao(la):
Sretno i puno bezbrižnih kilometara! ;-)

Dobrodošao u svijet japanske tehnologije! :D

hvala kolega...oduvijek su me privlacila japanska vozila

sandy_mo je napisao(la):
Ja sta je ovih Hondasa sta je ovo :p
Sretno u radovima drug ;)

hvala puno
 
isti klinac druze, razlika je samo u katalizatoru, a6 ima cat, a7 nema, a6 bi trebao da ima 108 ks, a a7 115, eto toliko ;)
 
Član
Sad znam odakle mi je poznata ova Honda,proslu sedmicu,mislim da je nedelja bila sreli smo se na Ilidzi na kruznom toku,Golf 2 crveni protuning naljepnica,Honda je odlicna i bas su joj sjele felgice ;)
 
Član
zamalo me neudari barabo svjeCka.."isli smo na sims skupa kasnije sam skonto da si mi poznat
 
Član
hahaha ma da vidio si dole je haos ludilo,tak da obnovio i vidio da ipak ne ide,i reko batali ti to bolje ne bacat pare uzalud :icon_smile:
 
Član
kako su dobre felge... sad samo srce u neku "finu" boju a falc do visokog sjaja... i spustanje...;)
 
Član
Dabogda te jedna crvena honda sa grbom na haubi poderala...
Moje iskrene želje...:D

Honda ti je svakim danom sve bolja i bolja, naletit ću ovih dana na kaficu.

p.s. jel lego' far?
 
Član
mario05 je napisao(la):
kako su dobre felge... sad samo srce u neku "finu" boju a falc do visokog sjaja... i spustanje...;)

sve svojim tokom kolega :)

selva je napisao(la):
Dabogda te jedna crvena honda sa grbom na haubi poderala...
Moje iskrene želje...:D

Honda ti je svakim danom sve bolja i bolja, naletit ću ovih dana na kaficu.

p.s. jel lego' far?

Hehe..Nije brate moj nemogu da se nakanim..Vidio si da je neko ono shabanio,moram lagano i precizno utegnut..Vjeruj da sam juce tek stopku zamjenio..Zaleticu se da promjenim far pa cu ti donijet do Ap-a..Vidimo se
 
Top