Honda Civic

Honda Civic

Član
drug, mene da pitas, trebao si one BBSwannabe felge ostaviti, skinuti sarafice, ispolirati falceve, a srce u neku opasnu nijansu ofarbati, tebi po zelji, i sve to skompotiti fino, JDM, ove su mi felge vise za neko novije auto... No h8. Misljenje je ko guzica, svako ga ima :D
 
Član
A malo je reci da joj dobro cuce, znao sam da ce se zema trampiti za nekim Civic-om samo je bilo pitanje s mojim ili tvojim.
Jos samo citavo auto u ovu boju felgi i auto je zlo...
;)
 
Član
saleee je napisao(la):
fin projekat,sretno u nastavku radova...;)

hvala drug

selva je napisao(la):
A malo je reci da joj dobro cuce, znao sam da ce se zema trampiti za nekim Civic-om samo je bilo pitanje s mojim ili tvojim.
Jos samo citavo auto u ovu boju felgi i auto je zlo...
;)

zema je puko na felge samo tako..abd doci ce red i na farbanje.D

etno je napisao(la):
drug, mene da pitas, trebao si one BBSwannabe felge ostaviti, skinuti sarafice, ispolirati falceve, a srce u neku opasnu nijansu ofarbati, tebi po zelji, i sve to skompotiti fino, JDM, ove su mi felge vise za neko novije auto... No h8. Misljenje je ko guzica, svako ga ima :D

felge su bila replika RS-a tako da se nisu mogli skidati sarafici..nepristupacno je polirati oko sarafica tako da su mi se smucile..
 

OmO

Član
Auu jesu mu sjele felgice, potrefio si ovaj put ;)
Btw. sta je sa ovih dijelova sto fale, jel se to spricaju ?
 
Član
OmO je napisao(la):
Auu jesu mu sjele felgice, potrefio si ovaj put ;)
Btw. sta je sa ovih dijelova sto fale, jel se to spricaju ?

ma skinuo ove djelove sto nevaljaju..stavljam sa ove crne honde haubu,blatobrane,karambolku i jos sitnica,a aBd ubrzo ide citava na farbanje u drugu boju :D
 
Član
Jel na ovim felgama ET 13? Ostavljas ove gume ili uzimas nesto uze? Gde si kupio ovaj filter?
 
Top