Honda Civic

Honda Civic

Član
Nakon prodaje KeCe strasnog,u garazu je stigla nova vozilica..Honda Civic Sedan 1.6 16v 115ks "91.god..Auto je u dobrom stanju zdravo je okolo i ispod takodje nema korozije osim sto je potrebno dobro farbanje..Neko je prije mene nesto pokusao zafarbavati ali jako lose..U planu imam malo sredjivanja i sminkanja..Felgice dobre,spustanje,Jap style auspuh i farbanje..Nista pretjerano..U Sarajevu je snijeg do"zavrat tako da nisam uspio slikat Hondu osim par slicica dok sam je spasavao od snijega jer je bio preko krova :)





 
Član
Eh sad da pričamo :lol: Fin hondilak pravo, dosta sad dolazi kod nas u modu nekako.. felgi baš imaš izbora 4x100 raspon... neke 15" jotare i malo JDM boja, pravo fino :cool: šta su ovo sad ATS cup?
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Eh sad da pričamo :lol: Fin hondilak pravo, dosta sad dolazio kod nas u modu nekako.. felgi baš imaš izbora 4x100 raspon... neke 15" jotare i malo JDM boja, pravo fino :cool:

imam brate ove Ats ice sa falcom 7 jota ostale mi sa Keca ali nestoje mi na Hondi nikako,ali ako ostanu imam u planu ofarbat ih u perla bijelu boju komplet

OggyBoy je napisao(la):
:cool:

Super autić, oduvijek mi se sviđao.:icon_smile:

hvala prijatelju
 
Član
Bolje prodaj i ganjaj druge, te su meni felge jedino lijepe kada im je poliran falc, srce sivo i oni crni trokutovi. A brate izbora felgi koliko hoćeš,,
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Bolje prodaj i ganjaj druge, te su meni felge jedino lijepe kada im je poliran falc, srce sivo i oni crni trokutovi. A brate izbora felgi koliko hoćeš,,

to stoji..one su predvidjene za vw-a,sad za sad nemam boljih ali u skoroj buducnosti nadam se puno ljepsim :)
 
A ovo moja honda bila...Dobro je isla to sto je lose zafarbana to sam je ja bio udario i lose mi covjek uradio..Sto se tice motora i kako ide zlo majke mi..Nek je sa srecom prijatelju :cool:
 
Član
kristijang je napisao(la):
A ovo moja honda bila...Dobro je isla to sto je lose zafarbana to sam je ja bio udario i lose mi covjek uradio..Sto se tice motora i kako ide zlo majke mi..Nek je sa srecom prijatelju :cool:

hvala drug..cuo sam da je bila udarena i bas je fuserski uradjeno..sredicu ja to na proljece aBd..a motor je boCa..
 
Ovih 4gen Civica sve vise i vise :D takodje sam primjetio i da dosta raje uzima Sedanke, koje su prije bile bas rijetkost u chunerskim krugovima. A najs su, prave kruzalice za spustit, ubit u pod i samo kruzat i kruzat :icon_biggrin:

Inace, motor taj, d16a6 - 1.6 sohc, odlican, dok sam ga imao nisam bio svjestan kako potencijalan motor imam ;)
 
Top