Honda Civic EP2 LOCK!!!

Honda Civic EP2 LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic EP2

Extra honda. Imam ja istu samo je kod mene type R i imam ona serijska izvdjena,jer sam stavio trkaca SABELT u nju. Ta ti sjedista kostaju 1400 Eur na ebay-u. Sretno:cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

E hvala drug... ma nemam ja potrebe za jacom, iako se ne bih zalio i da imam type r..:) U planu mi je mijenjati auto za par godina, pa se ne bih upustao u velike troskove kao ti.. vec samo onako pomalo..
Ali ti moram priznati da ti honda izgleda ekstra, bas po mom ukusu je sredjena.. i ja sam planirao bio ofarbati je u crno i srediti enterijer u crveno.. ali kad sam vidio NSX, da se moze naci za 30000 Eur.. odmah sam poceo stediti za to..:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

oho kolega znaci dolazi jedan Nsx u bosnu svaka cas ja ti samo mogu reci da sam se vec vozio jednom u toj masini to je nesto zastrasujuce nadam se da ces ga kupiti evo 2 slike sto sam se vozao u njemu mada i da i od accorda nebi bjezao jest da je type R al je masina nevjerovatna
 
Član
RE: Honda Civic EP2

vidio sam te neki dan kod kina radnika bas stajao na semaforu pored tebe ma drugo auto bez lajsni:cool: samo tako nastavi
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Esmir_crx je napisao(la):
oho kolega znaci dolazi jedan Nsx u bosnu svaka cas ja ti samo mogu reci da sam se vec vozio jednom u toj masini to je nesto zastrasujuce nadam se da ces ga kupiti evo 2 slike sto sam se vozao u njemu mada i da i od accorda nebi bjezao jest da je type R al je masina nevjerovatna

Pricao sam sa starim, Honda S2000, bi mogla do godine leci, međutim ja sam se nalozio na NSX, pa makar trebao cekati 2-3 godine... Sad znam kako je R Cat cekati auto...
Cim kriza prestane, procvjeta posao u građevini pa cemo se vozati.. :icon_smile::smajli44:

arminnn je napisao(la):
vidio sam te neki dan kod kina radnika bas stajao na semaforu pored tebe ma drugo auto bez lajsni:cool: samo tako nastavi

Pa sto nisi mahnuo...:icon_biggrin: Hvala drug..
 
RE: Honda Civic EP2

Oj NSX-a! OOj jebo ti sebe Aditas,ajd obecas mi bar krug po parkingu aBd;)

Heh,ja cekam crx-a vec 3 godine i jos ga cekam :)
 
Član
RE: Honda Civic EP2

.nOKe je napisao(la):
mjera !
sto ne uzmes ova sjedista iz type r :p

Skupa su.. a mojim trenutno niste ne fali.. a mislim i da bi je lakse prodao sutra sa orginalnim.. a tesko se rijesiti skoljki..
Mada.. ova sjedista super izgledaju, i mogu misliti kako bi se samo uklopila u auto..:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

erol_brcak je napisao(la):
Oj NSX-a! OOj jebo ti sebe Aditas,ajd obecas mi bar krug po parkingu aBd;)

Heh,ja cekam crx-a vec 3 godine i jos ga cekam :)

Abd i ja ga docekam, ako bude situacija na mjestu... pa bice onda krugova...:cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

extra hondica...
vidio sam juce jednu srebrnu, dosta spustena u pod...super izgleda...odmah sam se sjetio ove tvoje, al sad vidim da nisu iste tablice...na onoj je 016 prvi broj tablice...:cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Ma ovo auto izgleda x puta bolje kad se spusti... kao i svako drugo...:) Hvala drug..:icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

:icon_cry: neko mi stopku razbio.. mozda je ovo poziv za clear stopke ili neke slicne...
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Esmir_crx je napisao(la):
oho kolega znaci dolazi jedan Nsx u bosnu svaka cas ja ti samo mogu reci da sam se vec vozio jednom u toj masini to je nesto zastrasujuce nadam se da ces ga kupiti evo 2 slike sto sam se vozao u njemu mada i da i od accorda nebi bjezao jest da je type R al je masina nevjerovatna


koliko para bi se mogao naci ????, mislim na accorda :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top