Honda Civic EP2 LOCK!!!

Honda Civic EP2 LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda Civic EP2

jojjj sto volim ove japance,frend mi ima nissan primeru 1,6 16v oko 90 konja,ma to auto pojedee...btw u njega su isto eibach-ovi amortizeri i opruge...oznaka mu je Si pa mozda zato i ide tako a ujedno i tako dobro se drzi u krivini.....
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Nema, svaka krivina je njena.. mislim na hondu... Da se hoce jos samo "proljepsat" vrijeme pa da se felgice nabace... :icon_smile:

Jos se omisljam hocu li ici na Type R spojlere ili Mugen Honda..

Ovako izgledaju mugen nastavci.. i nisu nesto puno skupi...

I da, ako neko zna ko bi mogao iste napraviti u ABS plastici... radije bih ostavio ovdje pare nekom nego placao da se uvoze dijelovi.. ali da budu naravno, razumne cijene...:icon_smile:
 
Legend
RE: Honda Civic EP2

sho nisi pitao onog lika da ti i body kit proda pravo haha :)

drama izgleda, vidjam je ovdje u komsiluku na kosevskom cesto :D
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Njegovi majstori koji su mi mijenjali opruge, imali su tu ludu ideju, da samo motore zamijenimo, i ja uzmem onda onu crnu.. ali onda ne bih imao sta raditi na njoj..:icon_smile:

Hvala .nOKe :cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Jesam li je mogao mozda vidjeti u Visokom u srijedu!? BTW extra honda, svaka cast!
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Skinute lajsne napokon... ipak je nitro razrijedjivac pomogao... :icon_smile:

Mislim da sad puno ljepse izgleda..:icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic EP2 (mali update)

Ma ja.. sad se osjecam ko nov.. ostao mi jedan mali dio, koji je bio zaljepljen sa ljepilom za sajbu.. njega smo zgulili za lakom zajedno, pa sam trenutno samo presao sa bazom preko toga.. Ne primjeti se, ali je tu..:icon_sad: Pa cu to uskoro sredjivati...:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic EP2 (mali update)

kolko je ljepsa sad:icon_eek: mada je i bila prelijepa:D
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Eh posto su Honda forumu navalili da skinem i ove crne prednje lajsne.., i to je islo sa auta...:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top