Honda Civic EP2 LOCK!!!

Honda Civic EP2 LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i ja parkiram svoju hondicu...

dakle, radi se o EP2 šasiji, 2003. god., 1,6 16V, 81 kW... i tako dalje...

slikice su lose..a li se ipak vidi... Bila je jedno vrijeme stock, pa je isla u pod ( bocna slika )... pa su nabavljene jos neke dzidza midze.. ali bice na update slikama sta i kako.. :icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

fino fino super je,nego jesi li ubacio sportske opruge ili amortizere ili sve u kompletu?honda ti je super;)
 
Član
RE: Honda Civic EP2

mazda-boy je napisao(la):
fino fino super je,nego jesi li ubacio sportske opruge ili amortizere ili sve u kompletu?honda ti je super;)

Vjerovatno ste nekad gledali onu crnu na autopijaci, facelift 2004 1.4 sport..eh.. nju covjek nije mogao prodati jer je niska bila.. pa smo se dogovorili za zamjenu, kompletno, i amortizeri i opruge... on platio ruke, i ja tako ustedio barem 500 KM-cica..

Nizak jeste.. nije se mogla ni dizalica podvuci pod njega kada sam izduv montirao..a kod Sandora kad sam krenuo, zaglavio na kapiji.. :lol:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Guzica mi i nije čemu,dok je sprijeda mnogo ljepša..Ma samo polako,bitno da se počelo sa radovima :cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Bice ljepsa kada poskidam ove crne lajsne.. Neka ga je djevojka prije vozila, pa nalijepila lajsne.. takodjer je štiklom tepih probila.. ali je zato motor ocuvan....
 
Član
RE: Honda Civic EP2 1,6 16V VTEC

nisam pretjerani ljubitelj japancima ali nije losa masina samo polako!!
sretno u nastavku radova!!;)
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic EP2 1,6 16V VTEC

civic mi je najdrazi od japanac od onih nama pristupacnih,samo mi nekako ovaj nije nesto sa zada,al se da sredit:cool:,dobar,jos samo felgice
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top