Honda Civic EP2 LOCK!!!

Honda Civic EP2 LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda Civic EP2

Hehhe,pa kad ga zakacis negdje malo sprijeda ima da bude sve po spisku ovima sa honda foruma:)

Al da je ljepse,naravno da jeste;)
 
RE: Honda Civic EP2

Aditas je napisao(la):
Bice ljepsa kada poskidam ove crne lajsne.. Neka ga je djevojka prije vozila, pa nalijepila lajsne.. takodjer je štiklom tepih probila.. ali je zato motor ocuvan....

takodjer je štiklom tepih probila..hahahhahahhahahahahahhahahahahahahahha:cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Da da... sad mi je tepih u fazi raspada... a sve je krenulo od jedne rupe... štikla garant!!!:icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

odlicno izgleda ovako sva clean:cool: samo jos da nabacis sport paket spojlera od type-r i to je to;) i naravno po mogucnosti neke atraktivnije felge
 
Član
RE: Honda Civic EP2

GTI 16V je napisao(la):
Aditas je napisao(la):

Pozz,vidim je nei dan u mahali,extra izgleda bez zastitnih lajsni,a ono pokusaj polirati :icon_question:
Auto mahale ;)

Ono, ja mislim da se odnosi na onaj zafarbani dio? To treba prvo izbrusiti pa onda farbati.. jer je taj dio bio zaljepljen sa ljepilom za šajbe, kao što si i sam vidio... pa čim se stigne izfinancirati bice sredjeno...:icon_smile:

vladica85 je napisao(la):
odlicno izgleda ovako sva clean:cool: samo jos da nabacis sport paket spojlera od type-r i to je to;) i naravno po mogucnosti neke atraktivnije felge

Hehe.. za felge cesto cujem... ma bice, a za kit.. mislim da cu prvo ici sa zadnjim krovnim spojlerom, pa lipovi i pragovi... abd...:cool: a dace jasta..:icon_smile:

U planu je neko drugo auto za par godina ili vise.. tako da svaka velika investicija na autu bice ustvari samo korak nazad... A do tada bice felge, spojleri i točenje goriva....:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

U planu je neko drugo auto za par godina ili vise.. tako da svaka velika investicija na autu bice ustvari samo korak nazad... A do tada bice felge, spojleri i točenje goriva....


prodaj je meni za par godina:D
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Novi radovi na pomolu...

Cekam filter da napokon legne.. i najvjerovatnije ce ici i tapacirung u crveno.. kako sjedista tako i citav pod...

Sada:
[attachment=19061]

Poslije:
[attachment=19062]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top