Honda Civic EP2 LOCK!!!

Honda Civic EP2 LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic EP2

Heh... mnogo toga je izgubljeno... ali evo jedan mali refresh...
Felge ponovo imaju cizu crvenu, zatamnjeno auto llumar folijama, carbon detalji unutrasnjosti..
a ide..
veliki servis (zupcasti remen, spaner i vodena pumpa...pazi spaner je 270KM sam...) , narucena izduvna grana iz USA i VTEC controller... kada stigne grana stavljam decat cijev i ful protocni fi60 do kraja... sada je fi40:icon_rolleyes:
Takodjer ganjam usisnu granu sa d16y8-ce, koja ima malo siri TB a i sama je izljevak, a ne ko ova moja PLASTICNA usisna grana...

i onda mali remap....
sto se tice eksterijera, u pregovoru su 3m folije.. mat crna i carbon look.. za citavo auto.. te mugen style spojler, za koji se mora otici u susjednu nam Hrvatsku:)
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Aditas je napisao(la):
Heh... mnogo toga je izgubljeno... ali evo jedan mali refresh...
Felge ponovo imaju cizu crvenu, zatamnjeno auto llumar folijama, carbon detalji unutrasnjosti..
a ide..
veliki servis (zupcasti remen, spaner i vodena pumpa...pazi spaner je 270KM sam...) , narucena izduvna grana iz USA i VTEC controller... kada stigne grana stavljam decat cijev i ful protocni fi60 do kraja... sada je fi40:icon_rolleyes:
Takodjer ganjam usisnu granu sa d16y8-ce, koja ima malo siri TB a i sama je izljevak, a ne ko ova moja PLASTICNA usisna grana...

i onda mali remap....
sto se tice eksterijera, u pregovoru su 3m folije.. mat crna i carbon look.. za citavo auto.. te mugen style spojler, za koji se mora otici u susjednu nam Hrvatsku:)

ko se ne vjeruje da je spaner toliko nek se uvjeri http://img203.imageshack.us/f/adispaner.png/ :)
 
Član
RE: Honda Civic EP2

honda je to da je španer 600km ne bi me čudilo ja sam zato odusto od honde jer su za održavanje preskupe....

sretno u projektu baš me znaima taj novi look eksterijera :cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Trozic je napisao(la):
honda je to da je španer 600km ne bi me čudilo ja sam zato odusto od honde jer su za održavanje preskupe....

sretno u projektu baš me znaima taj novi look eksterijera :cool:

Hvala Trozicu.. bice valjda dobro...:)

I da.. danas mi rodjak rece da ce mi nabaviti papucice Mugen...:123:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Uradjen veliki servis...:123: Jeeeee....:lol:

j*... ovo sam napisao da bi dosao do zadnje strane...
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Evo jedna mala slikica sto je drug Nexus slikao... inace frka trka... razmisljam o prodaji motora, pa da uzmem sebi nesto zivlje...
o tom po tom...

[attachment=35402]
 

Prilozi

  • adadaf.jpg
    adadaf.jpg
    88,1 KB · Pregleda: 65
Legend
RE: Honda Civic EP2

haa jesam je uhvatio:icon_biggrin:
drug hondica je odlicna ja vise nista ne bih dirao na njoj osim motorizacije tako da sretno u potrazi:cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Hehe.. dogovorit cemo se... kontao sam sa D na B seriju preci... :)

Nexus je napisao(la):
haa jesam je uhvatio:icon_biggrin:
drug hondica je odlicna ja vise nista ne bih dirao na njoj osim motorizacije tako da sretno u potrazi:cool:
Samo jos malo oko motora... +50KS na ovo moje...:cool:

@ eness... hvala drug;)
 
Legend
RE: Honda Civic EP2

heheh, nista ispod b18 :icon_biggrin:

ili mozda ovo :icon_biggrin:

htup_0808_04_z%2Bhonda_k20_engine.jpg
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Iz tvojih usta u usi Bozije... samo gdje bolan da ga uglavim...:):)
Mislio sam iz VTI-ja 1,6 160KS
to je mislim mjera... iako je i b18c1 iz Integre dobra opcija..

Ako cemo vec iz krajnosti u krajnost... ne bi zalio pare na ovom..

2080_3lo.jpg


Ako cemo vec iz krajnosti u krajnost... ne bi zalio pare na ovom..
 
RE: Honda Civic EP2

Opa Adi,konacno chuniras u smjeru koji sam cekao - motorizacija,sretno u pronalazenju prave stvari ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top