Honda Civic EP2 LOCK!!!

Honda Civic EP2 LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic EP2...idemo dalje...

Ipak sam se odlucio za svoj mali projekat... s obzirom da se niko ne javlja za izduvnu granu...pravim sebi nastavak za montazu iste na svoj motorcic...
image.php
[/url][/img]
image.php
[/url][/img]
image.php
[/url][/img]
image.php
[/url][/img]
 
Član
RE: Honda Civic EP2

vidio sam je neki dan na husinu...ustvari za 1 maj....predobra.....:icon_smile::icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic EP2

nemam komentara,svaka cast na trudu,neke sitnice mu mnogo znace,sviđa mi se u svakome pogledu:cool::cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2 .. pocela izrada grane...

Danas je pocela izrada grane 4-2-1 odnosno adaptera za tu granu.. Moralo je na ovaj nacin jer je kod nas Bog dao zemlja puna japanaca i dijelovi frcaju na sve strane... ali ipak..

Nosace izduvne mi je radila firma d.o.o. Herceg iz Srebrenika i dijelovi su izrezani precizno na Flowmaster masini. Topla preporuka svima kome treba.. a ovako to sad sve izgleda...
image.php
[/url][/img]
image.php
[/url][/img]

dalje slijedi zavarivanje inox cijevi izmedju i montaza...:cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2 .. pocela izrada grane...

dok je iz Srebrenika dobro je:lol: biće to super kad se uradi, bijesan japanac:icon_twisted::cool::cool:

samo pitanje. Šta očekuješ od nove grane?
 
RE: Honda Civic EP2 .. pocela izrada grane...

Jucer sam zastao malo zagled'o, kod Bambija parkirana bila (k'o i inace), i extra sve ispalo :D.. Felge boli glava :D
 
Član
RE: Honda Civic EP2 .. pocela izrada grane...

zlajaaa je napisao(la):
dok je iz Srebrenika dobro je:lol: biće to super kad se uradi, bijesan japanac:icon_twisted::cool::cool:

samo pitanje. Šta očekuješ od nove grane?

sa dobrim remapom ... samo od grane ocekujem 15-30KS... barem po procjeni nekih koji su to postigli...
Prije mi je precnik kanala bio 1,8cm znaci unutarnji, a sada je 3,4... jos je 4-2-1...
:123::123::123:

almir_gr je napisao(la):
Jucer sam zastao malo zagled'o, kod Bambija parkirana bila (k'o i inace), i extra sve ispalo :D.. Felge boli glava :D

Ispravka.. parkirana je kod PULS-a...:D:D:D
 
Legend
RE: Honda Civic EP2 .. pocela izrada grane...

manje price, vise rada

ne laprdaj nego radi :D

pozdrav ;)
 
Član
RE: Honda Civic EP2 .. pocela izrada grane...

haha... ok, onda dok ne postavim ne javljam se...:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top