Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Jos koji dan, osto sam bez marke, nemam kesa ni gume da namontiram na felge, eto jebes mene sirota :D

A gewinde necu kod sebe, grbavo dvoriste, to cu kad sve pozavrsavam kod drugova na dizalicu, u gepek gewinde, cambere i lonac ovaj i montaza i u tom trenutku kad se auto bude spustalo sa dizalice uzet cu badija Lazu za ruku da ne bi tresno od uzbudjenja :)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Jos koji dan, osto sam bez marke, nemam kesa ni gume da namontiram na felge, eto jebes mene sirota :D

A gewinde necu kod sebe, grbavo dvoriste, to cu kad sve pozavrsavam kod drugova na dizalicu, u gepek gewinde, cambere i lonac ovaj i montaza i u tom trenutku kad se auto bude spustalo sa dizalice uzet cu badija Lazu za ruku da ne bi tresno od uzbudjenja :)

hahahaah, ako ne tresne Lazo prvi :lol::lol::lol:
 
Član
sad kad parkiram kraj tebe, fiat će mi izgledati ko kombi :D
ajde da se više završi to, svi smo nestrpljivi :icon_biggrin:
 
svaka cast na trudu i radu a i onom glavnom (ljubavlju prema hondici)....
Respect druze ovo je tema koju sam najvise puta posjetio i svaki put posjetim s gustom...
JDM :D
 
evo slike za jedno 20-30 min, da prebacim, jebeno je niska, najniza tacka nekih 5 centi od poda, mislim il lonac srednji il polugice sto dolaze od mjenjaca :)
 

OmO

Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: jaooooooooooooo jbt.. do jajaaaaaa... Ne znam sta da napisem Bog te, mogu mislit uzivo :cool::cool::cool::cool:

Jel to OEM lip ?? :icon_eek:
 
Član
Bogu hvala pa je honda napokon na cesti :cool:


samo neka trucka, neces imati problema sa kamenom u bubrezima :D

a sto se tice rubova, javi mi se imam neku ludu spravu..Darko je vec vidjeo :icon_smile:

http://www.tirerack.com/images/accessories/product_images/medium/fenderlip.jpg
 
Top