Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Puki, razmisljamo isto, danas sam bas dodao nekoliko "faca", nisam usliko, al bice kasnije slike, utusit cu vas kad sastavim pa krenem uslikavat, ih :)

Mladjo i ostali veze vi nemate, Burberry se inace povezuje sa kezualcima, engleskim huliganima, a oni su daleko od strebera :D

Inace, hvala na pohvalama i podrsci :cool:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Puki, razmisljamo isto, danas sam bas dodao nekoliko "faca", nisam usliko, al bice kasnije slike, utusit cu vas kad sastavim pa krenem uslikavat, ih :)

Mladjo i ostali veze vi nemate, Burberry se inace povezuje sa kezualcima, engleskim huliganima, a oni su daleko od strebera :D

Inace, hvala na pohvalama i podrsci :cool:

mislim sta reci :icon_smile:

a sto se tice Burberry-ja..potpuno si u pravu..engleski huligani ne nose dresove niti saleve...samo firmirana odjeca ;)
 
Član
hehe stavi onda i lovorov vijenac na krov ako furas casual :lol::lol: po uzoru na fred perry :D

meni se svidja folija, mada bi mozda bolje bilo da isao ukoso jer ne bi morao ganjat ove linije da budu u ravni nekoj, al dobro si odradio ;)
 
Član
Kad si vec povezo barberi i engleske huligane, isfuraj sad i ovo...stampaj pjesmu navijaca West Ham Uniteda na blatobran ! :lol:

I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air.
They fly so high,
They reach the sky,
And like my dreams,
They fade and die.
Fortune's always hiding,
I've looked everywhere,
I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air.
 
http://www.bhtuning.com/honda-civic-ed7-t-43684-9.html

:icon_biggrin: ovo je ostvarenje jednog dugogodisnjeg sna :icon_biggrin:
 
Član
Nisam dugo gledao temu, kakva je ovo hauba :D

A cestitke na KW-u, steta ako takvu Hondu budes samo po pravcu vozao :icon_biggrin:
 
ovu sezonu samo kruzanje i laganica, a KW ce samo da se fino razgazi, a onda do one tam sezone ko zna, mozda me pukne luda pa opet rastavim auto, roll bar i pocnem ganjat osv il brdo haha :D svake sezone jedna furka :icon_biggrin:
 
nisu KO nove, nego su NOVE...a suti ne pricaj kako se vozi preko carine...sta znas ko ima na forumu...:cool: eto drago mi je da su ti legle...reko mi je buraz da si se sturio ko dijete, nisi skido osmjeh sa lica...:D
 
Član
Ne treba ti za OSV rollbar, to mozes odmah ganjati onda :icon_biggrin:

Cak ove godine, po nekim najavama bi trebao da se vozi i pravi autoslalom u BIH i to ce moci bez rollbara :D
 
Top