Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

RE: Honda Civic ED7

???sta je to??
ide covjek nije covjek,nosi ceger nije ceger,u zegeru meso nije meso,ima garazu nije garaza,i ima 4 auta a nijedno nije auto....
=
ide erol,u ruci mu kesa,u kesi juneca dzigera,i cuva cetiri honde pod ceradom :D :D :D
 
RE: Honda Civic ED7

Haha, ee Suljaga moj, ni ti nisi dobar. Imam garazu ebemu, doduse sranje je, uska, tijesna i od dasaka sklepana, al je garaza :icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7

ma znas ti mene,uvijek neozbiljan ;)

Sinoc sam dva sata gledao clipove po YT,sve samo honda-clipovi, a sve zbog tvoje garaze(prelisto je od pocetka do kraja,pa me malo ponijelo) a i gledao sam jucer neki snimak kada mi se kuca zidala i izmedju ostalog na snimaku se vidi honda od dajze(crx sa 1.6 16v pgmfi motorom,pricao sam ti cini mi se) honde su cudo ;)
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

+ - 8 konja :D Nema veze neka malo sminke,nego jesam li ja usnio ili se pricalo nesto da bi i turbak mogo pod haubu da se spakuje..Znam da si u Osijeku bio izricito protiv truba,jer HAVE TURBO-HAVE TURBO PROBLEM'S
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Jest covjek umjetnik napravi dekla i grane sliku za wallpaper , btw derpe posalji mi moje slike u full rezoluciji da mogu koristii za wall ....
 
RE: Honda Civic ED7

@Lija, nisi usnio, pricam o tome vec dosta dugo, trenutno neam love ni za ulja novog, al zato i kontam ovu novu Hondu malo po malo sredjivat i prodat, ne da bi zaradio neke pare, nego da bi imao pare na kamarici :)

Isto tako se kontam i koliko je to pametna ideja, jer za te iste pare koje dam na turbaka mogu svoju Hondu sredit da bude picikato, izmijenit sve selene onim od poliuretana od ES-a, gewinde kake pazarit, kadice uzet, sitnica jos izmijenjat i da mi ostane da kruzam mjesec dana bar, al turbo je turbo i samo zvuk bov-a vrijedi svake marke :) tak da ne znam o tom po tom na proljece.

Dare, poslat cu ti, al ces morat cekat jedno dan, dva, sve nesto zaboravim :D
 

OmO

Član
RE: Honda Civic ED7

Gdje je puki da mu ja donesem svoje deklo sto sam krenuo pa nisam dobro zavrsio :D
 
RE: Honda Civic ED7

Puki is in da Priboj. 30ak km od Brckog ;) Meni je preletio nekim svojim kredicama i nastavcima koje ja neam i zaista ima fine razlike. E pa da, zaboravio se zahvalit Pukija, ipak mi nije uzeo nista :D :cool:
 

OmO

Član
RE: Honda Civic ED7

Pa morat cu ja otici do njega, nema ni meni nista puno raditi ! Ja sam vec skinuo sve samo da se ispolira da sjaji :icon_biggrin:
 
Top