Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Nije bolja je*em ga, pa moja nanovo uradjena sva. Ima na ovoj posla oko podova, ima par flekica koje treba sanirat, registrovat i deri, usput je malo sredjivat pa najvjerovatnije tek na proljece na bubanj ;)

Ma bolja je i tocka...pa pogledaj svog sepeta propale mu opruge sav nakav dropio...ko ce ti to kupit :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Vaku je buraz imao, samo crvenu, treba li ti sta od dijelova! hehe
P.S I dan danas se kaje sto ju je prodao! Al kazu ne znas sta imas, dok se ne nabelajis :D:icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7

Dijalova imam u izobilju, dvije raspakovane Honde (Civic i CRX) u supi, na tavanu, u garazi :D i ove dvije na tockovima :icon_biggrin:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Jos malo ce ti i ljudi iz Honde poceti zaviditi koliko si dijelova navukao :)

slika-68799-2011-04-1301697371-velika.jpg
 
RE: Honda Civic ED7

haha, to je dio samo, nije uski objektiv mobitela mogo ufatit :D

nego, Menja, jel ti poznata ova klupica i naslonjac desno od guma :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

jel i pod krevetom drzis dijelove od honde, a nema vi hondasi ste posebna sorta :D :cool:
 
RE: Honda Civic ED7

Ja sta ce :D nema carko moj od Honde nista do proljeca, komplikacije, komplikacije, a nemam sad ni para, sad sam se fokusirao na ovu drugu, pa kad nju sredim i prodam bice love, ergo bice i Honde moje ;)

Suljagic: :lol:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Aj i nije bila neka, kaze truo zadnji most :D

Ma jebes most, meni je bila dobra, al sad imam jos bolju :D:D:D

Nego kad ces sredit bilo koju od te dvije, ti u dijelovima imas jedno 4 najmanje a i dalje hodjas pjeske :lol:
 
RE: Honda Civic ED7

menjic je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Aj i nije bila neka, kaze truo zadnji most :D

Ma jebes most, meni je bila dobra, al sad imam jos bolju :D:D:D

Nego kad ces sredit bilo koju od te dvije, ti u dijelovima imas jedno 4 najmanje a i dalje hodjas pjeske :lol:

Ima 4, al samo jedna s motorom :D

Nego iduceg mjeseca vozim je kod Zovite_Sivac-evog oca na varenje, nakon toga stedim za registraciju i onda ide u pogon abd, a svoju bijelu cu lagano sa strane sredjivat neke sitnice koje treba sredit i imam jednu ideju koju moram sto prije odradit, da ne bi ko drugi i onda bi mi isfuralo :D
 
Top