Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

おめでとうエロール - サン ;)

tumblr_lhjnkaheTa1qcuocao1_500.jpg


:cool:
 
RE: Honda Civic ED7

Fala, fala, Sarajlic, garant si nesto na dzapen napiso, al ne moze browser da prikaze, samo kvadratice vidim :icon_biggrin:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

sub3r je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ma nije odbijanje pive zbog zdravlja bolan, nego sto ne volim pivu (sad ce me pola ljudi zamrzit :D ) sve mogu derat, al pive ne mogu smislit.

nikakav ti co'ek nisi :D

zdapi :D:D:D Kako bola neces pivu volit...covjek bez pive ko i honda na plinu :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
RE: Honda Civic ED7

hehe, imam nekih ideja za njega milion, sve ono sto sam htio sa svog Civica al mi bilo zao, a i on je ipak bio racing stroj :D pa mi bilo glupo na njega kacit kojekakve galerije, prikolice, zakucavat ga u pod maksimalno itd itd, uglavnom bice nesta, jer koliko sam se raspitivo jebena je procedura uvest strani motor, carko nacekat cu se ja jos bruku dok pokrenem bijelu :icon_evil:

Saraijlic i ostali, fala ljudi ;)
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

haha, sa 1.4 sigurno, moja Honda je na stendbaju, ovo sve sto sad radim je na ovoj drugoj ;)

nema nista vise od onog motora, otiso u neke druge krajeve, a ja cu se probat priblizit toj klasi iduce godine, 12 sumnjam, al bar srednjih/viskih 13 :cool:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

ja, ja, dellorto, webber, edelbrock, holley, samo najbolje :D

ma ja ba, od Dellorta uzeo, hos i ti jedan da namikaris na karb od stojdze :icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

drug vidi se da volis rad oko auta,, i to postujem maksimalno, sve
najbolje sa hondama, i da se sto manje kvare,, fakat kvarovi ubise,,
svaku motivaciju za radom..
 
Top